Nalllıhan Çamlık Kamping

Nalllıhan Çamlık Kamping
4,50

facebook.com/profile.php?id=100034507160669

0 537 248 12 68

Çayırhan, Asım Ünal Sk, Nallıhan/Ankara

Özel işletme


Hakkında

Ankara’nın Nallıhan ilçesinde aile dostu ve konforlu bir kamp deneyimi için Çamlık Kamping tesisine doğru yola çıkabilirsiniz. Tesis, İç Anadolu’nu ferahlatıcı atmosferinde hizmet verirken konforlu seçenekleriyle misafirlerine unutulmaz bir kamp deneyimi yaşatıyor. Dolayısıyla tatil sezonu boyunca İç Anadolu’nun temiz doğasında kamp yapmak için Nallıhan Çamlık Kamping’i tatil rotanıza dahil edebilirsiniz. Nallıhan’ın Çayırhan bölgesinde bulunan tesisin Çankırı’ya 3 saat, Ankara şehir merkezine 1 saat 42 dakika ve Nallıhan ilçesine yaklaşık olarak yarım saati bulan bir sürüş mesafesi mevcut. Bu sayede çevre lokasyonlardan Nallıhan’a doğru gelip Ankara-Nallıhan Yolu’nu kullanarak kolayca tesise ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nallıhan Çamlık Kamping’e ulaşım için Ankara’dan hareket eden otobüsleri de kullanabilirsiniz. Aynı şekilde özel aracınızla Çamlık Kamping’e gelebilir ve tesisin güvenli otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Büyüleyici dağ manzarasıyla yüzünüzü çevirdiğiniz her noktaya hayranlık besleyeceğiniz Çamlık Kamping tesisinde konaklama alanları oldukça düzenli bir halde kurulmuş. Bu sayede diğer kampçılardan uzak, konforlu ve düzenli bir noktada soru işareti olmadan kampınızı yapabilirsiniz. Tesisin düzenli kamp bölgelerinde kendi çadır ya da karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Üstelik özel konaklama alanlarına çadırınızı kurup karavanınızı park ettikten sonra kapsamlı hizmetlerle de buluşabilirsiniz. Çamlık Kamping tesisinde misafirlerin faydalanabileceği sıcak su, otopark, tuvalet, elektrik, piknik alanı ve restoran olanakları sunuluyor. Bu sayede tertemiz bir doğanın kucağında kampınızı yaparken ev konforunu aratmayacak hizmetlerle buluşabilirsiniz. Nallıhan Çamlık Kamping’in restoran bölümü eşsiz bir doğa manzarasına doğru bakıyor. Böylece günlük öğünlerinizi özel bir hale getirme şansınız da bulunuyor. 

Doğa atmosferi ve şehir lokasyonu açısından elverişli bir imkân sunan Nallıhan Çamlık Kamping’te çeşitli aktiviteleri deneme şansı bulabilirsiniz. Bunun için öncelikle şehrin Antik Kenti ve Kuş Cenneti’ni gözlemleyebileceğiniz bir gezintiye doğru yola çıkabilirsiniz. Doğanın yeşilliklerini keşfetmek istediğinizde yürüyüş rotalarında vakit geçirebilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Tatilde tercihiniz huzurlu aktivitelerden yana olursa da tesis içerisinde vakit geçirerek manzara karşısında dinlenebilirsiniz. Nallıhan Çamlık Kamping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgilere ulaşmak adına tesisle iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

24°/19° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

28°/23° C

Clouds

Sal (23.Nis)

32°/23° C

Clouds

Çar (24.Nis)

29°/19° C

Clouds

Per (25.Nis)

26°/18° C

Clear

Cum (26.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş