Muratçeşme Piknik Alanı

Muratçeşme Piknik Alanı
3,20

--

0538 631 58 32

Cumhuriyet, Dr. Cemal Kozanoğlu Cd No:193, Silivri/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

İstanbul’un Silivri ilçesinde doğayla baş başa bir kamp deneyimi için Muratçeşme Piknik Alanı’nı tercih edebilirsiniz. Silivri’nin Cumhuriyet bölgesinde bulunan kamp alanı hem piknikçiler hem de kampçıların gözdesi haline geliyor. Dolayısıyla tesise geldiğiniz vakitlerde kalabalık bir atmosferle karşılaşabilirsiniz. Denize yakın rotası ve sunmuş olduğu hizmetler sayesinde Muratçeşme Piknik Alanı’na ailenizle de gidebilirsiniz. Muratçeşme Piknik Alanı’nın Şile’ye 1 buçuk saat, İstanbul şehir merkezine 1 saat, Çatalca’ya yarım saat ve Tekirdağ rotasına yaklaşık 1 saat 20 dakikalık bir mesafesi mevcut. Bu sayede kamp tesisine doğru yola çıktığınızda hem özel araç hem de toplu taşımalarla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Piknik alanı çevresinde özel araçları park edebileceğiniz bir alan da bulunuyor.

Silivri’de Muratçeşme Piknik Alanı’na hem ailenizle keyifli vakitler geçirmek hem de sakin bir rotada kamp yapmak için gidebilirsiniz. Ağaçlar arasına kurulmuş tesiste çadırla konaklayabileceğiniz konforlu rotalar belirlenmiş. Bu alanlara çadırınızı kurarak şehirde kamp tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik tesiste kamp yaparken pek çok hizmetten de faydalanabilirsiniz. Tesisin misafirler için sunmuş olduğu hizmetler market, büfe, tuvalet, sıcak su, duş, otopark, çadır alanı, ortak oturma alanı ve mangal bölümü olarak sıralanıyor. Dolayısıyla tesiste kalırken pek çok ihtiyacınız için kısa sürede çözüm bulabiliyorsunuz. Tesiste tuvalet kullanımı için belirli bir ücret alınabilir. Kamp süresi boyunca yemek alternatifleri içinse kendi mangalınızı yakabilir, büfenin lezzetlerini deneyebilir ya da çevre restoranları ziyaret edebilirsiniz.

Muratçeşme Piknik Alanı, şehrin orta noktasında kamp aktivitelerini deneyimleyebilmeniz için elverişli imkânlar sunuyor. Bu sayede tesiste yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi aktiviteleri yapabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında kalırken şehir merkezini keşfetmek için bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Yemyeşil ağaçlar arasına kurulmuş Muratçeşme Piknik Alanı’nda doğal bir atmosferini keşfedeceğiniz doğa yürüyüşlerine de çıkabilirsiniz. Silivri’de hizmet veren Muratçeşme Piknik Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş