Murat Reis Çamlık Camping

Murat Reis Çamlık Camping
3,80

instagram.com/muratreiscamlikcamping

0544 892 4360

Küçükköy, Gül Sk., Ayvalık/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Doğa ile bütünleşeceğiniz bir tatil için Murat Reis Çamlık Camping’i tercih edebilirsiniz. Ayvalık ilçe merkezine yaklaşık 8 km’lik yakın bir mesafede bulunan tesis, denize sıfır konumu sayesinde tatilcilere hitap etmeyi başarıyor. Ayvalık beldesinin popüler kamp bölgelerinden biri olan Murat Reis Çamlık Camping’te orman yeşillikleri ve denizin mavisiyle unutulmaz bir tatile imza atabilirsiniz. Tatilcilere hem çadır hem de karavan konaklama imkânı sunan özel tesise özel araç ve toplu taşımayla gitmek mümkün. Sarımsaklı kavşağından 200 metre içeri ve sahil şeridinde yer alan tesise özel araçla gelmek için öncelikle Ayvalık istikametinden ilerleyerek Sefa Çamlık’ı geçmeniz gerekiyor. Ardından Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde ilerleyerek Sarımsaklı’ya gelmeden sağa dönmelisiniz. Sahil yolunu takip ettiğinizde kısa bir süre içerisinde tesise ulaşabilirsiniz. Gelirken toplu taşıma kullanacaksanız da Ayvalık-Sarımsaklı arasında düzenli olarak çalışan minibüslere binebilirsiniz. Minibüsten Sarımsaklı kavşağında inerek kalan yaklaşık 10 dakikalık yolu yürümeniz gerekiyor.

Murat Reis Çamlık Camping’te misafirler için hem çadır hem dev karavan park yeri konaklaması sunuluyor. Üstelik şahsi çadırınız yok ise işletmenin size özel tahsis etmiş olduğu çadırları kiralayabilirsiniz. Murat Reis Çamlık Camping’te misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kafe, plaj, buzdolabı, wc, duş, mutfak, çamaşırhane, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, şemsiye, şezlong, mangal alanı, priz, lamba ve otopark gibi imkânlar sunuluyor. Tesisin sunmuş olduğu birçok hizmet sayesinde kaliteli bir kamp tatili geçirebiliyorsunuz. Murat Reis Çamlık Camping’te sahip olduğunuz birçok hizmetin yanı sıra kaliteli tatil anıları vadeden imkânlardan biri de doğanın içinde konumu. Tesisin bir yüzü denize bakarken bir yüzü ormanın yeşilliğine uzanıyor. Bu sayede doğanın mucizelerini keşfedeceğiniz huzurlu ve sakin bir tatil yapabiliyorsunuz.

Doğanın en güzel renklerini yansıtan Murat Reis Çamlık Camping’te gün içerisinde çeşitli aktiviteleri deneme imkânı da bulabiliyorsunuz. Tesisin denize sıfır konumu sayesinde gün içerisinde güneşlenebilir ya da yaz sıcağından bunaldığınız anda kendinizi buz gibi sulara atabilirsiniz. Farklı deneyimler için de çevrede olta balıkçılığı ya da dalış faaliyetlerine katılabilirsiniz. Doğanın çeşitli renklerini keşfetmek isterseniz de trekking ya da bisiklet sürüşüyle bir geziye çıkmanızı tavsiye ederiz. Tesisin bulunduğu konum itibariyle doğanın iyileştirici atmosferine tanıklık edebileceksiniz. Murat Reis Çamlık Camping’e doğru yola çıkmadan önce soru işaretleriniz için iletişim adresleri üzerinden bağlantı sağlayabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

19°/17° C

Rain

Pzt (22.Nis)

22°/20° C

Clouds

Sal (23.Nis)

21°/19° C

Clouds

Çar (24.Nis)

19°/16° C

Rain

Per (25.Nis)

18°/17° C

Clear

Cum (26.Nis)

19°/18° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

20°/19° C

Clouds

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Kurutma Odası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş