Mersin Boğsak Deniz Bungalow

Mersin Boğsak Deniz Bungalow
4,00

instagram.com/denizbungalowbogsak/

0 505 660 47 00

İmamuşağı, Boğsak Sahil, Silifke/Mersin

Özel işletme


Hakkında

Mersin’in Silifke ilçesinde ev konforunu aratmayacak bir tatil için Boğsak Deniz Bungalow tesisine gidebilirsiniz. Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Boğsak sahilinde hizmet veren Mersin Boğsak Deniz Bungalow evleri, büyüleyici bir Akdeniz manzarasını keşfedebileceğiniz eşsiz imkânlara sahip. Dolayısıyla gün içerisinde karşılaştığınız doğa manzarası sayesinde kendinizi tatilde özel hissetme şansınız bulunuyor. Hem aile hem de gençler tarafından tercih edilen Mersin Boğsak Deniz Bungalow tesisi, Mersin-Antalya yolu üzerinde hizmet veriyor. Ayrıca kamp alanının Antalya’ya 362 kilometre ve Mersin şehir merkezine 123 kilometre uzaklığı bulunuyor. Ayrıca kamp tesisinin Silifke’ye 20 kilometre uzaklığı mevcut. Tesisin elverişli konumu sayesinde ulaşımda hem özel araç hem de toplu taşımayı tercih edebilirsiniz. Toplu taşımayla kampa gelmek istediğinizde öncelikle Silifke’ye ulaşmanız gerekiyor. Ardından Silifke’den bineceğiniz küçük minibüslerle bungalow tesisine varabilirsiniz.

Mersin Boğsak Deniz Bungalow tesisinde tatilde de ev konforunu aratmayacak konaklama olanakları bulunuyor. Dolayısıyla tesiste pansiyon, taş ya da bungalow evlerde konaklayabilirsiniz. Tesisin etnik detaylarla tasarlanmış özel evlerinde televizyon bağlantısından klimaya kadar pek çok hizmet olanağı bulunuyor. Ayrıca konaklayacağınız kişi sayısına göre farklı ev tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Müşterilerine konforlu konaklama imkânı vadeden Mersin Boğsak Deniz Bungalow tesisinde yeme-içme olanakları da gelişmiş. Dolayısıyla tesiste ortak kullanım mutfak alanında kendi yemeğinizi hazırlayabilir ya da restoranın lezzetli öğünlerini tercih edebilirsiniz. Yemek sırasında kullanmanız gereken malzemeleri ise tesis yakınında bulunan marketten kolayca temin edebilirsiniz.

Mersin Boğsak Deniz Bungalow tesisinde Akdeniz’e karşı konforlu bir konaklamayı tercih ederken pek çok aktiviteyi deneyebilirsiniz. Öncelikle tesiste kalırken Eğribük Koyu ya da Barbaros Koyu’na doğru bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde doğanın birbirinden eşsiz renklerini keşfedebileceğiniz bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Tesis sınırları içerisinde vakit geçirmek istediğinizde ise Boğsak Adası’nı izleyebileceğiniz elverişli noktalar bulabilirsiniz. Mersin Boğsak Deniz Bungalow tesisine doğru yola çıkmadan önce konaklama ve rezervasyon hakkında bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş