Medusa Camping

Medusa Camping
4,10

medusabarcamping.com

+90 242 843 51 93

Gelemiş, Kaş/Antalya

info@medusabarcamping.com

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın Kaş ilçesinde yer alan Medusa Camping, tatilinde huzur ve konfor bulmak isteyen her misafire hitap etmeyi başarıyor. 1989 yılından itibaren Patara bölgesinde hizmet veren kamp işletmesinde konaklarken otantik ve içten bir havanın hâkim olduğunu görebilirsiniz. Dalaman havalimanına 110 km mesafede bulunan Medusa Camping’e, Fethiye-Kaş karayolu üzerinde çalışan minibüsler ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel aracınız ile gitmek isterseniz de basit bir ulaşım istikametinde bulunan işletmeye kolayca varabilirsiniz.

Medusa Camping’te yaklaşık 1000 metrekareye ulaşan bir kamp alanı mevcuttur. Medusa Bar’ın arka bahçesi kamp yapmak isteyenler için özel olarak ayrılmıştır. Bu bölgede arzunuza göre çadırda konaklayabilirsiniz. Konfordan ödün vermeyenler için de bungalov evler bulunur. İşletmede günlük ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabileceğiniz duş, sıcak su, tuvalet, elektrik, internet ve mutfak gibi hizmetler sunulur. Bu sayede birçok ihtiyacınızı kamp alanı içerisinde kolayca karşılayabilirsiniz. Denize birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunan işletmede konaklarken gün içerisinde berrak bir denizin keyfini sürebilirsiniz.

Düzenli ve konforlu biçimde kurulan Medusa Camping işletmesinde birçok aktivitenin de keyfini çıkartabilirsiniz. Gün içerisinde arzunuza göre bisiklete binebilir, doğa yürüyüşü (trekking) yapabilir, yüzebilir ya da ruhunuzu dinlendireceğiniz bir bölgede kitap okuyabilirsiniz. Sessiz ve sakin kamp işletmesi karmaşadan uzaklaşıp kendinizi dinleyeceğiniz harika bir rota olacaktır. Üstelik evcil hayvanların kabul edildiği işletmede minik dostunuz ile keyifli bir tatil yapabilirsiniz. İşletmenin günlük kişi başı konaklama ücreti yaklaşık 5€ fiyatına denk gelir. Güncel fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş