Medcezir Camping

Medcezir Camping
3,80

medcezircamping.com/

0 531 466 40 02

Yumurtalık, 98. Sokak No:7, Yumurtalık/Adana

bilgi@medcezircamping.com

Özel işletme


Hakkında

Denize sıfır bir lokasyonda hem çadır hem de bungalow kampı yapabileceğiniz özel bir tesis için Medcezir Camping’e doğru yola çıkabilirsiniz. Kamp tesisinin şirin konaklama alternatifleri iyileştirici bir doğayla birleştiğinde sezon boyunca vazgeçilmez rota haline geliyor. Bu sayede yıl boyunca hayalini kurduğunuz konforlu bir tatili Medcezir Camping sınırları içerisinde gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz. Yumurtalık bölgesinin dikkat çeken rotası Medcezir Camping, kamp tesislerinin bulunduğu sokakta hizmet veriyor. Bu sayede ulaşım hem özel araç hem de toplu taşımayla sağlanabiliyor. Kamp tesisine gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olursa Küçük Yumurtalık Camii istikametinde inerek kalan yolu denize doğru yürüyebilir ve Camping’e ulaşabilirsiniz. Tercihiniz özel araçtan yana olduğu durumlarda ise Yumurtalık Köyü Yolu’nu takip ederek kamp alanına ulaşabilirsiniz. Üstelik tesise özel araçla geldiğinizde ücretsiz park olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Medcezir Camping’te yaz sezonuna özel her misafirin isteğini karşılamak üzere farklı konaklama alternatifleri sunuluyor. Öncelikle tesisin özenle hazırlanmış konforlu bungalow evlerini kiralayabilirsiniz. Ahşap bir malzemeden üretilmiş bungalow evlerde yatak, perde, aydınlatma, veranda, ortak oturma alanı, televizyon, klima ve buzdolabı gibi pek çok olanak sunuluyor. Bu sayede Medcezir Camping’in bungalow evlerinde kalırken kendinizi ev konforunda hissetme şansı bulabiliyorsunuz. Tesiste konforlu bir tercihin yanı sıra doğayla bütünleşeceğiniz özgür tercihler için ise kendi çadırınızı güvenle kurabilirsiniz. Üstelik tesiste konaklama tercihiniz her ne olursa olsun bar, restoran, şemsiye, şezlong, internet, sıcak su ve duş gibi olanakları ücrete dahil bir şekilde bulabilirsiniz.

Medcezir Camping’in özel plajında şezlong ve şemsiyeler misafirlere ücretsiz olarak tahsis ediliyor. Bu sayede yaz sıcağında günün büyük bir çoğunluğunu deniz kenarında geçirebilirsiniz. Ayrıca masmavi bir denizin büyüsünü keşfetmek için yüzebilir ya da dalış yapabilirsiniz. Tesiste denizin maviliğiyle bütünleşen yemyeşil bir doğayı keşfetmek istediğinizde ise doğa yürüyüşlerine çıkabilir, bisiklet sürebilir ya da kültürel bir keşfe doğru adım atabilirsiniz. Medcezir Camping’e doğru yola çıkmadan önce tesis hizmetleri ve sezonluk fiyat hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş