Mavi Yeşil Çadır Kamp Alanı

Mavi Yeşil Çadır Kamp Alanı
5,00

facebook.com/profile.php?id=100065585315781

0 532 301 39 26

Adrasan, 233. Sk., Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Portakal ağaçlarının altında büyüleyici bir atmosfere tanıklık edeceğiniz rotalardan biri de Mavi Yeşil Çadır Kamp Alanı. Adrasan Mahallesi’nde yer alan tesis, dekorunda nostaljik figürlerle birleşen etnik noktalar sayesinde sizi alıp bambaşka diyarlara götürüyor. Üstelik doğanın farklı renkleriyle harmanlanmış özel tasarımı sayesinde Mavi Yeşil Çadır Kamp Alanı’nda eğlence dolu anılara imza atabilirsiniz. Adrasan’ın keyif rotası Mavi Yeşil’e ulaşım için kendi aracınız ya da toplu taşımayı tercih edebilirsiniz. Adrasan’ın merkez noktasından yola çıktığınızda 233. Sokak istikametini kullanarak yaklaşık 7 dakika içerisinde özel aracınızla tesise gelebilirsiniz. Ayrıca Mavi Yeşil Çadır Kamp Alanı’na ilçe minibüsleriyle de kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gölgelik bir noktada Akdeniz’in dinlendirici rüzgarlarını keşfedeceğiniz tesiste kendi çadırınızı alıp gelebilirsiniz. Özel bir çadırınız yoksa da Mavi Yeşil’in büyük çadırlarını kiralayabilirsiniz. Kamp tatilinde daha konforlu ve lüks tercihler yapmak isterseniz apart evlerde de konaklama şansınız bulunuyor. Doğayla baş başa kalmak isteyen tatilcilerin gözdesi Mavi Yeşil Çadır Kamp Alanı’nda gelişmiş hizmetler de mevcut. Tesiste konakladığınız süre boyunca sıcak su, wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, otopark, ortak kullanım mutfak ve mangal alanı gibi kapsamlı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Üstelik yemek vakitlerinde tesisin yaklaşık 8 metrelik geniş mutfağında araç gereçleri kullanarak lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. 

Doğanın iki yüzünü birleştiren Mavi Yeşil Çadır Kamp Alanı Adrasan sahiline yaklaşık 5-6 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Böylece gün içerisinde sahile kolayca giderek yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi aktiviteleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda ailenizle birlikte doğanın ve Adrasan’ın farklı yüzünü keşfetmek için tekne turlarına katılabilirsiniz. Kamp tesisi içerisinde keyifli vakitler geçirmek için de minderlerde oturup iç ısıtıcı bir kamp ateşinin keyfini çıkarabilirsiniz. Mavi Yeşil Çadır Kamp Alanı bir aile işletmesi olarak hizmet veriyor. Dolayısıyla kamp alanı’na doğru yola çıkmadan önce kamp kuralları ve müsaitlik hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş