Mavi Cennet Camping Pansiyon

Mavi Cennet Camping Pansiyon
4,10

mavicennetcamping.com/tr/

0 533 717 95 32

Kızılot Mahallesi Sahil Küme Evler No:22, Manavgat/Antalya

mavicennetcampingpansion@hotmail.com

Özel işletme


Hakkında

Adından da anlaşılacağı üzere masmavi bir noktada cennetin izlerini bulmak için Mavi Cennet Camping Pansiyon’a gelebilirsiniz. Antalya’nın Manavgat ilçesinde hizmet veren Mavi Cennet Camping Pansiyon tesisinin denize sıfır konumu ve kapsamlı hizmetleri her yıl pek çok kampçı tarafından ziyaret edilmesini sağlıyor. Dolayısıyla her yıl hem kampçı hem de lüks pansiyon tercihlerini tercih eden misafirlere hitap etmeyi başarıyor. Mavi Cennet Camping Pansiyon tesisi Manavgat’ın Kızılot bölgesinde bulunuyor. Dolayısıyla tesisin Antalya şehir merkezine 1 saat 10 dakika ve Manavgat ilçe merkezine yaklaşık 18 dakikalık bir mesafesi bulunuyor. Bu sayede tesise özel aracınızla gelirken Antalya-Mersin yolunu tercih edebilir ve tesis sınırlarına girdikten sonra otopark imkânından faydalanabilirsiniz. Tercihiniz özel araç yerine toplu taşıma olursa da Alanya Otogarı’ndan kalkarak Manavgat-Alanya arasında hizmet veren otobüsleri kullanabilirsiniz.

Mavi Cennet Camping Pansiyon tesisi kamp süresi boyunca dilediğiniz pek çok hizmeti kısa bir sürede karşılıyor. Bu imkânların başında da konaklama alternatifleri geliyor. Tesiste arzunuza göre kendi özel çadırınızda kalabilir ya da yol arkadaşınız olacak karavan ile gelebilirsiniz. Aynı şekilde çadırınız bulunmadığı durumlarda tesisin özel hazırlamış olduğu çadırları güvenle kiralayabilirsiniz. 2023 yılı Mayıs ayı itibariyle çadırla konaklama ücreti 200 TL olarak belirlenmiş. Gelecek dönemlerin güncel fiyatı için iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca konaklamada daha lüks bir tercih yapmak isterseniz tesisin pansiyon odalarında da kalabilirsiniz. Denize sıfır büyüleyici bir rotada hizmet veren Mavi Cennet Camping Pansiyon tesisinde buzdolabı, ocak, mutfak, sıcak su, elektrik bağlantısı ve internet gibi hizmetlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede tatilin her anında konforlu tercihler yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Üstelik tesisin mutfağında kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz gibi restoranda lezzetli yemekleri ya da bardan sıcak-soğuk içecekleri tadabilirsiniz.

Mavi Cennet Camping Pansiyon tesisinde keyifli aktivite seçenekleri de bulunuyor. Özellikle kamp alanının denize sıfır konumunu bir avantaj bilerek aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Öncelikle tesisin plajında vakit geçirebilir ya da deniz yatağını deneyebilirsiniz. Bu sürede yüzme ve dalış aktivitelerine vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca yemyeşil bir doğayı keşfetmek için de trekking turu ya da bir gezi yoluna doğru çıkmanızı öneririz. Mavi Cennet Camping Pansiyon tesisine doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisi ve konaklama imkânları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş