Maşuk Camping Çekmeköy

Maşuk Camping Çekmeköy
4,60

masukcamping.com/

0 537 231 69 81

Çatalmeşe, 168. Sk. No:13/1, Çekmeköy/İstanbul

masuk@masukcamping.com

Özel işletme


Hakkında

Şehrin orta noktasında tertemiz bir doğa kampı için Maşuk Camping Çekmeköy’ü ziyaret edebilirsiniz. Klasik rutin ve baş ağrıtıcı şehir gürültüsünde uzaklaşarak kendinizi doğanın kollarına bırakabileceğiniz Maşuk Camping, İstanbul’un Çekmeköy’e bağlı Çatalçeşme bölgesinde hizmet veriyor. Hem karavan hem de çadır kampı keyfini aynı anda yaşayabileceğiniz ücretli tesisin yaklaşık 10 dönüme yakın bir arazisi mevcut. Dolayısıyla tesiste özgürce hareket ederken konforlu konaklama fırsatlarını keşfedebilirsiniz. Günlük, aylık ve yıllık olmak üzere çeşitli konaklama fırsatları sunan Maşuk Camping Çekmeköy’e ulaşım da oldukça basit. Çekmeköy bölgesinde hizmet veren tesisler arasından merkeze en yakın lokasyonda bulunan Maşuk Camping’e özel araç ve toplu taşımayla ulaşmak mümkün. Üstelik tesisin merkeze 400 metrelik çok kısa mesafesiyle türlü ihtiyaçlarınızı da kolayca merkezden giderebilirsiniz. 

İntizamlı ve düzenli yapısıyla konforlu bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz Maşuk Camping Çekmeköy’de kendi karavan ve çadırınızla konaklayabilirsiniz. Tesisin yaklaşık 80 adet karavan kapasitesi mevcut. Dolayısıyla karavanınızla günlük, 6 aylık ya da senelik olarak üyelik sağlayabilir ve tesiste konaklayabilirsiniz. Tesiste kısıtlı çadır alanı nedeniyle şahsi çadır konaklaması için önceden telefon üzerinden mutlaka iletişim kurulması gerekiyor. Maşuk Camping Çekmeköy’de konakladığınız süre boyunca ücretsiz olarak duş, bulaşık alanı, ortak kullanım mutfak, buzdolabı, kurutma ve çamaşır makinesi gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Tesiste elektrik ve su için makul bir ücret talep ediliyor. Ayrıca tesisin anlaşmalı olduğu yemek sepeti ve getir vasıtalı restoranlardan kısa sürede yemek siparişi de verebiliyorsunuz. Ayrıca Maşuk Camping Çekmeköy’de kendi kamp ateşinizi de dikkatli olmak şartıyla yakabilirsiniz.

Çekmeköy’ün gözde rotası Maşuk Camping’in belirli noktalarında karavan kaset boşaltma noktası mevcut. Ayrıca her karavan için giderin bağlanabileceği özel hatlar bulunuyor. Dolayısıyla tesiste karavanla konakladığınız sürece herhangi bir zorluğa maruz kalmıyorsunuz. 1.500m2 ortak yeşil alana sahip Maşuk Camping Çekmeköy’de yürüyüş, gezi ve bisiklet turu gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Üstelik tesisin şehre olan yakınlığı sayesinde ihtiyaçlarınız noktasında merkezde bulunan market, kasap ve restoran gibi tesislerden faydalanabilirsiniz. Maşuk Camping Çekmeköy’e doğru yola çıkmadan önce müsaitliği sorgulamak ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Kurutma makinesi

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş