Martı Camping & Restaurant

Martı Camping & Restaurant
3,40

--

0 532 736 05 68

Kumpinar Mah, Ereğli Cd No:160/1, Çayağzı/Akçakoca/Düzce

Özel işletme


Hakkında

Akçakoca’da Karadeniz’in eşsiz sularını keşfedeceğiniz bir kamp tatilini Martı Camping Restaurant tesisinde yapabilirsiniz. Küçük bir cennet olarak anılan Akçakoca’da hizmet veren Martı Camping Restaurant tesisinde her günü kuşların cıvıltısıyla karşılayabilirsiniz. Tesis, Düzce’nin Akçakoca ilçesi ve Çayağzı bölgesinde hizmet veriyor. Tesisin merkezi ulaşım imkânı sayesinde şehrinizden yola çıktığınızda gelirken özel araç ya da toplu taşımayı tercih edebilirsiniz. Kamp tesisinin İstanbul’a 3, Sakarya’ya bir buçuk ve Düzce merkezine yarım saatlik mesafesi mevcut. Bu sayede özel aracınızla yola çıktığınızda kısa bir süre içerisinde tesise gelebilir ya da ulaşım noktasında Akçakoca araçlarını tercih edebilirsiniz.

Martı Camping Restaurant tesisinin sunmuş olduğu avantajların başında doğayla iç içe eşsiz bir kamp imkânı bulunuyor. Dolayısıyla doğada hiçbir ağacın zarar görmediği eşsiz bir bölgede çadırınızı kurarak kıymetli vakitlerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca tesisin kolay ulaşım imkânı ve özel alanları sayesinde şahsi karavanla da bölgeye giriş yapabilirsiniz. Denize sıfır bir bölgede hizmet veren tesise kendi yemeklerinizi kolayca getirip ortak mutfak alanında hazırlayabilirsiniz. Ayrıca dışarıdan yemek siparişi verebilir ya da çevre işletmelerden faydalanabilirsiniz. Tesisin misafirler için hazırlamış olduğu özel imkânlar ve merkezi konum sayesinde kendinizi doğanın göbeğinde ev konforunu bulmuş olarak hissedebilirsiniz.

Martı Camping Restaurant tesisinde kamp yaparken vücudunuzu dinç tutabileceğiniz pek çok aktivite deneyebilirsiniz. Tesisin denize sıfır konumu sayesinde ilk etapta yüzme aktivitesine vakit ayırabilirsiniz. Genellikle deniz sakin olsa da dalgalı olduğu durumlarda yüzerken dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra Düzce’nin yemyeşil doğasını keşfetmek için yürüyüşlere çıkabilir ya da şehri gözlemleyebileceğiniz bir tura katılabilirsiniz. Martı Camping Restaurant’a doğru yola çıkmadan önce sezonluk fiyat bilgisi ve hizmet olanakları hakkında bilgi almak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş