Manzara Huzur Pansiyon ve Kamp Yeri

Manzara Huzur Pansiyon ve Kamp Yeri
4,20

--

0 545 326 67 54

Dalyan/Ezine/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde benzersiz bir doğa manzarasını bulabileceğiniz ilk rotaların başında Manzara Huzur Pansiyon ve Kamp Yeri tesisi bulunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere tesiste eşsiz bir manzara karşısında konaklarken kendinizi huzurlu bir atmosferin içinde bulabiliyorsunuz. Güler yüzlü bir hizmet politikasıyla geliştirilen Manzara Huzur Pansiyon ve Kamp Yeri tesisinde yıl boyunca biriken stresinizi büyükşehir sınırları içinde bırakabilirsiniz. Sezon boyunca tercih edilen tesis, Ezine ilçesinin Dalyan bölgesine konumlanıyor. Oldukça merkezi bir lokasyonda hizmet veren tesisin konumu itibariyle merkeze kısa sürede ulaşım sağlanabiliyor. Tesisin İstanbul’a 4 buçuk saat, Bursa’ya 3 saat 50 dakika, Çanakkale şehir merkezine 1 buçuk saat ve Ezine ilçesine 20 dakikalık ulaşım süresi bulunuyor. Bu sayede çevre şehir ve ilçelerden yola çıktığınızda harita konumunu takip ederek kolayca Manzara Huzur Pansiyon ve Kamp Yeri tesisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel aracın bulunmadığı durumlarda yol üzerinden geçen dolmuşları tercih edebilirsiniz.

Ezine’de hizmet veren Manzara Huzur Pansiyon ve Kamp Yeri tesisinde büyüleyici bir manzara karşısında çadırınızı kurma şansına sahipsiniz. Üstelik çadırda kalırken sabahın ilk ışıklarını huzurlu bir atmosferle karşılayabilirsiniz. Çadırınızın bulunmadığı ve lüks bir konaklamadan yana olduğunuz süreçlerde tesisin pansiyonlarını kiralayabilirsiniz. Oldukça makul fiyat çizgisinde hizmet veren tesiste konaklama tercihinizi yaptıktan sonra pek çok hizmetle buluşabilirsiniz. Tesiste sıcak su, tuvalet, duş, elektrik ve aydınlatma gibi olanaklar sunuluyor. Bu sayede vermiş olduğunuz konaklama ücreti dahilinde temel ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabiliyorsunuz. Ayrıca kapı önünden geçen dolmuşlara binerek kısa sürede ilçe merkezine gidebilir ve marketlerden eksiklerinizi temin edebilirsiniz. 

Manzara Huzur Pansiyon ve Kamp Yeri tesisinin doğayla bir bütün haline gelmiş konumu sayesinde çeşitli aktiviteleri deneme imkânı bulabilirsiniz. Öncelikle çevrede kendi bisikletinizi sürebilir ya da doğanın birbirinden kapsamlı renklerini keşfetmek adına fotoğraf çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra tesisin denizle arasında bulunan kısa mesafe sayesinde gününüzün büyük çoğunluğunu sahilde geçirerek yüzme, dalış ve olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Manzara Huzur Pansiyon ve Kamp Yeri tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak adına iletişim kurabilirsiniz.

 

Görseller: 1. Batuhan Özşen, 2. Yürü Ya Kulum, 3. Yürü Ya Kulum, 4. Bahadır Ergin, 5. Uğur Kaya, 6. Bahadır Ergin


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

19°/16° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

24°/19° C

Clouds

Sal (23.Nis)

19°/17° C

Clouds

Çar (24.Nis)

17°/14° C

Clear

Per (25.Nis)

19°/13° C

Clear

Cum (26.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş