Manzara Camping

Manzara Camping
4,10

--

0 258 272 25 40

Bülbül Cd. No:6, Pamukkale/Denizli

Özel işletme


Hakkında

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde hayran kalacağınız bir doğa güzelliğine şahit olmak için Manzara Camping tesisini ziyaret edebilirsiniz. Tesis, sunmuş olduğu konaklama alternatifleri ve güler yüzlü hizmet politikası sayesinde yıl boyunca kampçılar tarafından tercih ediliyor. Üstelik tesisin merkezi konum avantajıyla çevre lokasyonlardan Manzara Camping’e ulaşımınızı kolayca sağlayabiliyorsunuz. Tesis, Denizli’nin Pamukkale ilçesi ve Bülbül Caddesi üzerinde yer alıyor. Dolayısıyla pek çok il ve ilçeden tesise kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Kamp işletmesinin İstanbul’a 6 saat 9 dakika, İzmir’e 2 saat 46 dakika ve Antalya’ya 2 saat 51 dakikayı bulan bir ulaşım süresi mevcut. Üstelik Denizli şehir merkezinden yarım saat ve Pamukkale ilçesinden yaklaşık 4 dakika içerisinde ulaşım sağlanabiliyor. Üstelik gelirken özel aracı tercih ettiğiniz süreçte tesisin otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz. 

Pamukkale’nin incisi Manzara Camping tesisinde çadır ve karavan konaklama hizmeti sunuluyor. Dolayısıyla çadırınızı tesisin belirlenmiş olduğu özel alanlara güvenle kurabilirsiniz. Ayrıca kamp işletmesine gelirken şahsi karavanı kullanarak park olanaklarından faydalanabilirsiniz. Restoran ve kamp hizmetini bir arada sürdüren tesiste yiyecek alternatifleri de oldukça gelişmiş. Bu sayede günün her öğününde tesis bünyesinde hazırlanan birbirinden lezzetli yemekleri deneyebilirsiniz. Tesis restoranı Türk ve Dünya mutfağına ait yemekleri büyük bir ustalıkla misafirlerine sunuyor. Böylece farklı kültürlere ait damak zevklerini keşfetme fırsatı bulabiliyorsunuz. Ayrıca Manzara Camping’in merkezi konumu sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı çevre marketlerden kolaylıkla karşılayabilirsiniz. 

Pamukkale’nin eşsiz rotası Manzara Camping tesisinde hem yetişkin hem de çocukların keyifli vakit geçirebileceği hijyenik bir yüzme havuzu bulunuyor. Bu sayede ailenizle birlikte havuz başında keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz. Ayrıca tesis bünyesinde kalırken çevrede bisiklet sürüşü, gezi, şehir turu ve doğa yürüyüşleri yapabilme şansınız mevcut. Pamukkale’nin eşsiz lokasyonunda bulunan kamp tesisinde kalırken güneşin doğuşuyla birlikte balonları izlemenizi mutlaka tavsiye ederiz. Manzara Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet ve konaklama hakkında detaylı bilgi almak adına iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş