Mandalin Glamping

Mandalin Glamping
4,90

mandalinglamping.com/

+90 530 041 37 06

Isabey Mahallesi, 2044. Sk. No: 13, Selçuk/İzmir

info@mandalinglamping.com

Özel işletme


Hakkında

Doğayla bütünleşen kamp tercihlerinizi lüks seçeneklerle buluşturmak için Mandalin Glamping tesisine doğru yola çıkabilirsiniz. İzmir’in Selçuk ilçesi ve İsabey Mahallesi 2044. Sokak konumunda bulunan glamping tesisinde doğa içerisinde ev otel konforunu aratmayacak lüks tercihlerle buluşabilirsiniz. Efes Harabeleri, Arkeoloji Müzesi, Pamucak Plajı, Aquapark ve Kuşadası konumlarına çok kısa bir sürüş mesafesinde bulunan tesiste şehir gezisi yaparken çevre lokasyonlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Mandalina Glamping tesisinin İstanbul’a 5 saat 6 dakika, Muğla’ya 2 saat 7 dakika, İzmir şehir merkezine 52 dakika ve Selçuk ilçe merkezine 4 dakikalık bir ulaşım süresi bulunuyor. Bu sayede tesise özel araçla gelebileceğiniz gibi Selçuk merkezine ulaştıktan sonra taksi seçenekleriyle de kamp alanına ulaşabilirsiniz.

Şirince’nin büyüleyici doğasında özel tasarım seçenekleriyle kurulan Mandalin Glamping tesisinde 140 metrekarelik özel yaşam alanları sunuluyor. Ses yalıtımlı olarak dışarıdan gelebilecek gürültü ihtimalini izole eden özel Mandalin Glamping evlerinde ısıtma ve klima hizmetlerini bir arada bulabilirsiniz. Her mevsimin konaklama şartlarına ayrıca uyum sağlayan tesiste yıl boyunca hayal ettiğiniz eşsiz anılara imza atabilirsiniz. Mandalin Glamping tesisinin özel evlerinde jakuzi, oturma alanı, yatak, salıncak ve türevi olanaklar bulunuyor. Ayrıca tesis dışında her eve özel tahsis edilen havuz başında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yeni nesil tasarım fikirleriyle hazırlanmış glamping evlerine evcil hayvan kabul edildiği gibi engellilerin konaklamasına da uygun bir imkânlar düşünülmüş. Tesisin özel imkânları ve konforlu konaklama politikası sayesinde sevdiklerinizle unutulmaz vakitler biriktirebilirsiniz. Günlük kahvaltı ve yemek ihtiyaçlarınızı ise tesisin restoranında lezzetli tercihlerle karşılayabilirsiniz.

Mandalin Glamping tesisinde “Geo-Kubbe Tavan” sistemleri kullanılıyor. Bu sayede yattığınız yerden gökyüzünde eşsiz parlaklıktaki yıldızları seyretme şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra tesis içerisinde yüzme, yürüyüş ya da şehir gezisi gibi aktiviteleri yapabiliyorsunuz. Günlük aktivite tercihinizi tesis sınırları içerisinde yapmak isterseniz sevdiklerinizle çadır başında içecekleri yudumlayabilir ya da özel oda bahçesinde sevdiğiniz kitabı okuyabilirsiniz. Mandalin Glamping tesisine doğru yola çıkmadan önce güncel hizmet ve fiyat bilgisini öğrenmek için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Glamping

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş