Manavgat Orman Camping

Manavgat Orman Camping
5,00

--

0 535 278 72 34

Uzunkale, Manavgat/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Not: Manavgat Orman Camping 2023 yılında aktif olarak hizmet vermiyor.

Gözlerden uzak ve dinlendirici bir kamp tatili için rotanıza Orman Camping tesisini ekleyebilirsiniz. Gölün yanı başında ve denize az uzaklıkta bulunan Orman Camping’te günlük yaşamın hızlı rutinlerinden sıyrılıp kendinize vakit ayırabilirsiniz. Manzaralı, sessiz ve sakin bir atmosferi bulunan Orman Camping, Antalya’nın Manavgat ilçesi ve Uzunkale mevkiinde bulunuyor. Bu sayede özel araçla ulaşımı kolayca sağlayabiliyorsunuz. Ancak tesisin konumu itibariyle ulaşım toplu taşımayla sağlanamıyor. Dolayısıyla gelirken kendi özel aracınızı kullanabilir ya da karavanla gelerek park imkânlarından faydalanabilirsiniz. 

Eşsiz bir deniz ve orman manzarası vadeden Manavgat Orman Camping’te hem çadır kurabilir hem de kendi şahsi karavanınızla gelebilirsiniz. Tercihiniz her ne olursa olsun tesisin sunmuş olduğu kapsamlı olanaklardan faydalanma şansı bulabilirsiniz. Sakinlik rotası olarak bilinen Orman Camping’te misafirlerin faydalanabileceği sıcak su, tuvalet, duş, aydınlatma, elektrik bağlantısı ve mangal alanları bulunuyor. Bu sayede günlük ihtiyaçlarınızı kamp sınırları içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Kamp alanında misafirlerin yemek ihtiyaçlarını kendi karşılaması gerekiyor. Dolayısıyla kendi yemek malzemelerinizi tesise getirerek buzdolabında muhafaza edebilir ve gün sonunda keyifli bir mangal yakabilirsiniz. Ayrıca sabahları kümesten taze yumurta alıp kahvaltılarınızı sağlıklı bir öğün halinde hazırlayabilirsiniz.

Manavgat Orman Camping’in denize yaklaşık 5 km’lik bir mesafesi bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde özel aracınızla denize giderek yüzme, dalış ve olta balıkçılığına vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca tesis çevresinde bisiklet sürüşü ve doğa yürüyüşlerine çıkarak eşsiz renklerin ahengine tanıklık edebilirsiniz. Manavgat Orman Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet detayları ve konaklama imkânları hakkında bilgi almak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

23°/19° C

Clear

Cmt (13.Nis)

26°/19° C

Clear

Paz (14.Nis)

25°/18° C

Clear

Pzt (15.Nis)

25°/19° C

Clouds

Sal (16.Nis)

24°/20° C

Clear

Çar (17.Nis)

24°/18° C

Rain

Per (18.Nis)

20°/16° C

Rain

Cum (19.Nis)

18°/15° C

Rain

Cmt (20.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş