Manal Koyu Kamp Alanı

Manal Koyu Kamp Alanı
4,40

--

--

Mordoğan, 520. Sk., Karaburun/İzmir


Hakkında

İzmir’in Mordoğan-İzmir eski karayolu üzerinde konumlanan Manal Koyu, berrak denizi ve ılık esen rüzgârıyla ziyaretçilere huzurlu bir kamp bölgesi sunuyor. Ücretsiz Manal Koyu arkasında bulunan halk plajında tuvalet, duş ve soyunma kabini bulunur. Gün içerisinde ihtiyaçlarınızı küçük bir ücret karşılığında arkadaki halk plajının içerisinde karşılayabilirsiniz. Manal Koyu’nun çevresinde yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere büfe bulunuyor. Büfeden acil ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yemeklik ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu yanınızda getirmelisiniz.

Manal Koyu bölgesinde deniz derinliği çok fazla değildir. Bu sayede ailenizle birlikte yüzerek güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kamp alanının zemini çakıl olduğundan çadırınızı kurarken taşların rahatsız etmemesi için yanınızda mat getirebilirsiniz. Az bilinen ıssız Manal Koyu bölgesine toplu taşıma ile ulaşmak mümkün değildir. Bu nedenle bölgeye özel araç ya da taksi ile ulaşabilirsiniz. 

Manal Koyu’nun sıcak ve berrak suları dalış aktivitesi için uygundur. Bunun yanı sıra sessiz ve huzurlu bölgede bir gezi planlayabilirsiniz. İzmir sınırları içerisinde bulunmasına rağmen Manal Koyu çevresinde sıcaklık normalden biraz yüksek. Bu nedenle yanınızda ince ve terlemeyi önleyici kumaştan üretilen kıyafetler getirebilirsiniz. Bölge yakınlarında kamp ateşi yakmak yasak. Bu nedenle yanınızda kamp ocağını getirmeyi unutmamalısınız.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

25°/17° C

Clouds

Pzt (27.May)

24°/18° C

Clear

Sal (28.May)

26°/19° C

Clouds

Çar (29.May)

27°/19° C

Clear

Per (30.May)

26°/19° C

Clear

Cum (31.May)

Aktiviteler

Kültür
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Plaj

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş