Maltepe Sahil Karavan Park Alanı

Maltepe Sahil Karavan Park Alanı
3,50

--

0 216 635 00 83

Yalı, Maltepe/İstanbul

ispark@hs03.kep.tr

Özel işletme


Hakkında

Maltepe sahilinde konforlu bir karavan konaklaması için Maltepe Sahil Karavan Park Alanı’nı güvenle tercih edebilirsiniz. İspark tarafından işletilen Karavan Park’ta hem kısa hem de uzun süreli konaklama imkânı bulunuyor. Ayrıca park süresince şehir merkezlerine yakınlığı sayesinde market, eğlence merkezi ve alışveriş rotalarına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün. Maltepe Sahil Karavan Park Alanı’nda günlük, aylık ve yıllık olmak üzere çeşitli park imkânları bulunuyor. Dolayısıyla İstanbul’un göbeğinde karavanınızla oldukça konforlu ve merkezi bir şekilde konaklama şansınız mevcut. 

Maltepe Sahil Karavan Park Alanı bir tesisten ziyade park bölgesi mantığıyla hizmet veriyor. Dolayısıyla karavan parkında günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mini hizmetler bulunuyor. Tesisin içerisinde misafirlerin belirli bir ücret karşılığında faydalanabileceği tuvalet ve büfe gibi olanaklar mevcut. Ayrıca karavan parkın merkez rotalara yakınlığı sayesinde birçok ihtiyacı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezi ve marketler çevrede bulunuyor. Maltepe Sahil Karavan Park Alanı’nda kalırken upuzun bir sahil şeridinde bisiklet sürebilir ya da akşam vakitlerinde keyifli bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Karavan park alanına giderken standart kamp tesisleri konseptinde olmadığını ve dolayısıyla duş, mutfak ya da plaj gibi hizmetlerin olmadığını bilerek yola çıkmanızı tavsiye ederiz.

Maltepe Sahil Karavan Park Alanı’nda konaklamalar günlük, aylık ve yıllık olmak üzere yapılıyor. Ayrıca tesiste bir karavan park alanı yanında masa sandalye atabileceğiniz bir park alanı daha ücretsiz veriliyor. Bu sayede park ettiğiniz bölgenin yanında kendinize ait bir şekilde konforlu olarak vakit geçirebilirsiniz. Karavan Park’tan 2023 yılında alınan bilgilere göre abonmanlık aylık ve üzeri olacak şekilde yapılıyor. Bu durumda aylık abonman ücreti de 1152 TL olarak belirlenmiş. Tesiste günübirlik girişler ise ayrı bir alanda 160 TL ücret karşılığında yapılıyor. İleriki dönemlerde gideceğiniz sezonun güncel fiyat bilgisi için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Deniz kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Market

Ortak oturma alanı

Masalar ve banklar

Ağaçlık alan

Tuvalet