Makara Ütopya Camping

Makara Ütopya Camping
4,80

makara-utopya-camping.business.site/

0 535 553 01 76

Dalyan köyü yolu üzeri, Atatürk cad no 88, Dalyan/Ezine/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Benzerlerinden farklı bir kamp tatili deneyimi için rotanızı Makara Ütopya Camping’e doğru çevirebilirsiniz. Çanakkale’nin Ezine ilçesi ve Dalyan bölgesinde hizmet veren tesiste kendinizi özgür bir doğanın kollarına bırakma şansı bulabilirsiniz. Yüzünüzü çevirdiğiniz bir noktada yemyeşil doğa ve diğer tarafta masmavi denizi kucaklayan Makara Ütopya Camping tesisinde benzersiz bir manzaraya da tanıklık edebilirsiniz. Merkezi konum avantajıyla sezon boyunca kampçılar tarafından tercih edilen tesise hem özel araç hem de toplu taşımayla ulaşım sağlanabiliyor. Makara Ütopya Camping tesisinin İstanbul’a 4 saat 25 dakika, Bursa’ya 3 saat 50 dakika, Çanakkale’ye 1 buçuk saat ve Ezine merkezine 20 dakikalık ulaşım süresi mevcut. Çevre lokasyonlardan tesise gelmek için özel araçla yola çıktığınızda Ezine-Geyikli Yolu’nu kullanabilirsiniz. Özel araçla tesise geldiğinizde güvenli park olanaklarından faydalanarak aracınızı otoparka bırakabilirsiniz. Ayrıca özel aracın bulunmadığı durumlarda yol üzerinden geçen dolmuşları tercih edebilirsiniz.

Makara Ütopya Camping tesisinde doğanın armağanlarıyla buluşurken konfor hissedebileceğiniz konaklama alternatifleri düşünülmüş. Öncelikle tesisin muhteşem doğa manzarası karşısında kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Şahsi çadırın bulunmadığı durumlarda şeffaf cam özelliğiyle lüks bir konaklama imkânı sunan “Dome Çadır” glamping türlerini kiralayabilirsiniz. Çanakkale’nin dinlendirici doğasıyla bütünleşirken tercihiniz lüks bir konaklamadan yana olursa misafirler için özenle tasarlanan bungalov evleri kiralayabilirsiniz. Üstelik bungalov evlerde kullanabileceğiniz eşyalar sayesinde kendinizi ev konforunda hissedebilirsiniz. Makara Ütopya Camping tesisinde konaklama tercihiniz farklı olsa da aynı hizmet olanaklarıyla buluşabilirsiniz. Tesiste misafirlere özel sıcak su, duş, otopark, buzdolabı, çamaşırhane, ocak, fırın, kafe, mangal alanı, şezlong ve şemsiye olanakları sunuluyor. Bu sayede kamp deneyiminizi bir üst noktaya taşıma şansı bulabiliyorsunuz.

Denize sıfır büyüleyici bir doğada hizmet veren Makara Ütopya Camping tesisinde hem iç hem de dışarıda yapabileceğiniz pek çok aktivite imkânı mevcut. Öncelikle tesisin plajına giderek ücretsiz şezlong ve şemsiye imkânından faydalanabilir; yüzme-dalışın tadını çıkarabilirsiniz. Maviliklerin yanında yemyeşil doğayı keşfetmek adına ücretsiz bisikletleri kullanarak tur atabilir ya da şehir gezisine çıkabilirsiniz. Tesis sınırları içerisinde vakit geçirmek isterseniz de açık hava sinemasını izleyebilir, hamakta sallanabilir ya da kitap okuma alanında vakit geçirebilirsiniz. Benzerlerinden çok farklı bir kamp deneyimi sunan Makara Ütopya Camping’e doğru yola çıkmadan önce iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bisiklet

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş