Makara Çadır Camping

Makara Çadır Camping
4,70

makaracadir.com/

+90 (535) 936 08 26

Mürefte, Sahil Çamı Sokak No:4, Şarköy/Tekirdağ

info@makaracadir.com

Özel işletme


Hakkında

Yıl boyu biriktirdiğiniz büyükşehir yorgunluğunu Makara Çadır Camping’te geride bırakabilirsiniz. Zeytin ağaçlarıyla doğanın merkez noktasında konumlanmış Makara Çadır Camping Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bulunuyor. Tesisin doğanın eteklerinde kurulmasıyla elverişli bir konumu fırsat bilerek adeta yenileneceğiniz bir oksijeni keşfedebilirsiniz. “Makara Tadında Doğa” temasıyla kaliteli bir hizmet politikasını benimseyen Makara Çadır Camping’e ulaşım özel araç ve toplu taşımayla sağlanıyor. Üstelik tesisin merkeze 2 km’lik mesafesi sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı merkezden karşılayabilir ya da keyifli bir şehir turuna çıkabilirsiniz. Makara Çadır Camping’in İstanbul’a 3 saat 54 dakika, Silivri’ye 2 saat 22 dakika ve Edirne’ye 2 saat 39 dakikalık bir mesafesi mevcut. Ancak kolay ulaşım rotası sayesinde Makara Çadır Camping’e özel aracınızla konforlu bir şekilde gelebilirsiniz.

Lüks ve konforlu detayları tek bir noktada birleştiren Makara Çadır Camping’te kendinizi özel hissedeceğiniz konaklama alternatifleri mevcut. Tesiste arzunuza göre kendi çadırınız ya da tesisten belirli bir ücret karşılığında kiralamış olduğunuz çadırlarda kalabilirsiniz. Daha özel hissederken konfor detaylarından ödün vermemek için de Makara Çadır Camping’in özel bungalov evlerini kiralayabilirsiniz. Tesisin bungalov evlerinde gardırop, TV, mini buzdolabı, veranda, 4 kişilik masa ve sandalye gibi olanaklar bulabilirsiniz. Ayrıca konaklama biriminiz her ne olursa olsun tesiste havuz, buzdolabı, mangal alanı, otopark, internet, sıcak su, tuvalet, duş ve elektrik gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Konakladığınız süre boyunca kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz Makara Çadır Camping’te açlığınızı kafeteryanın lezzetli öğünleriyle bastırabilirsiniz. Ayrıca ortak kullanım mutfakta birçok malzemeyi ücretsiz bir şekilde kullanarak kendi yemeğinizi de hazırlayabilirsiniz. 

Tekirdağ’ın tertemiz oksijeniyle tatilde yenilenmiş hissedeceğiniz Makara Çadır Camping’te yüzme, dalış, olta balıkçılığı, gezi ve trekking gibi aktiviteleri deneyebilirsiniz. Ayrıca doğada farklı renklerin cümbüşüyle göz alıcı bitki ve canlı türlerini keşfedip fotoğraflayabilirsiniz. Makara Çadır Camping’in fiyat politikasına göre 0-7 yaş arası misafirler %50 indirimli olarak konaklayabilir. Tesisin detaylı hizmet politikası ve güncel fiyat bilgisine ulaşmak için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş