Magarsus ve Babacan Camping

Magarsus ve Babacan Camping
3,90

--

0 538 484 01 16

Yeni, 43. Sk., Karataş/Adana

Özel işletme


Hakkında

Adana’nın Karataş bölgesinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir rota arayışı için listenize Magarsus ve Babacan Camping tesisini ekleyebilirsiniz. Akdeniz kıyısında büyüleyici bir deniz manzarasına sahip kamp alanına adım attığınız andan itibaren hayal ettiğiniz keyifli anıları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Masmavi Akdeniz atmosferinden beslenen Magarsus ve Babacan Camping tesisinin Adana şehir merkezine 2 saat 24 dakika ve Karataş ilçe merkezine yaklaşık olarak 4 dakikayı bulan bir ulaşım süresi mevcut. Bu sayede denize yaklaşık 20 dakikalık yürüme mesafesi bulunan kamp tesisine Orman Caddesi’ni kullanarak kısa bir sürüş sonunda ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel aracın bulunmadığı durumlarda belirli aralıklarla hareket eden Karataş minibüsleri ve Belediye Otobüsleri’ni tercih ederek kamp alanına gelebilirsiniz. Magarsus ve Babacan Camping tesisine geldikten sonra aracınızı ücret dahilinde otoparka bırakabilirsiniz.

Magarsus ve Babacan Camping tesisinde hem kendiniz hem de sevdiklerinizle birlikte konforlu hissedebileceğiniz konaklama seçeneğini keşfedebilirsiniz. Tesiste misafirlerin özgür bir kamp deneyimi yaşarken konforlu hissedebilmesi için çadır alanları bulunuyor. Bu özel noktalara çadırınızı kurarak konforlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca güneşin ilk ışıklarını kuş sesleriyle karşılayarak huzurlu bir güne adım atabilirsiniz. Magarsus ve Babacan Camping tesisinde konaklama imkânlarının yanı sıra hizmet açısından da pek çok alternatif düşünülmüş. Bu sayede tesiste kamp yaparken market, sıcak su, elektrik bağlantısı, ortak oturma alanı, internet bağlantısı ve ateş yakma alanlarını bulabilirsiniz. Böylece Magarsus ve Babacan Camping tesisinde konaklama, hizmet ve aktivite noktasında beklentilerinizin büyük büyük çoğunluğunu karşılayabilirsiniz.

Magarsus ve Babacan Camping tesisinin denize yakın ve merkezi konumu pek çok aktiviteyi de mümkün kılmaya yetiyor. Öncelikle kamp tesisinin denize yakın konumu sayesinde yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Aynı şekilde şehir merkezi ve çevre lokasyonlara yakın mevkiide bulunan tesiste kalırken şehir turuna çıkabilirsiniz. Doğanın yemyeşil dokusunu keşfetmek istediğinizde ise gezi, bisiklet sürüşü ya da doğa yürüyüşlerine katılabilirsiniz. Magarsus ve Babacan Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak adına iletişim kurabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş