Maden Koyu Kamp Alanı

Maden Koyu Kamp Alanı
4,60

--

--

Atbükü / Kemer / Antalya


Hakkında

Tatilinizde doğanın sessizliğiyle huzur bulmak istiyorsanız Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Atbükü mevkiinde bulunan Maden Köyü kamp alanını tercih edebilirsiniz. Likya Yolu üzerinde bulunan Maden Koyu; sessiz doğası, muhteşem renkleri ve sakin konumu ile adeta görenleri aşık edecek bir güzelliğe sahiptir. Ücretsiz kamp alanı bölgesine ulaşmak için şahsi aracınızı kullanabilirsiniz. Yolculuk esnasında geçeceğiniz Tekirova ile Maden Koyu arası yolu arazi araçları için uygundur. Bu nedenle yolculuğunuz biraz uzun sürebilir. Yola çıkmadan önce seyahat koşullarını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Maden Koyu kamp alanı çevresinde herhangi özel bir kamp işletmesi bulunmaz. Bu nedenle duş, wc ya da yeme-içme gibi temel ihtiyaçlarınızı kendiniz karşılamanız gerekir. Duş ve wc ihtiyaçlarını doğada karşılarken sıkıntı çekerseniz portatif kamp aletlerine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda yeme-içme gereksinimleri için de yanınızda dayanıklı besinler getirebilirsiniz. Bölgede yalnızca bir çeşme bulunur. Çeşme sayesinde doğal su kaynaklarına kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kızılçam ormanlarıyla çevrili kamp alanında doğanın güzelliklerini keşfetmek için deneyebileceğiniz birçok aktivite sıralanır. Bölgede konaklarken koyda yüzmenin keyfini çıkartabilir, doğanın derinliklerinde bir trekking rotası belirleyebilir ya da mağara gezileri planlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra doğanın güzelliklerini ölümsüz hâle getirmek için fotoğraf makinesi de getirmenizi öneririz. Kamp bölgesinde kumsal çakıl taşlarıyla doludur. Bu nedenle yüzme ya da dalış faaliyeti için deniz ayakkabısı getirmeyi unutmamalısınız.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Ağaçlık alan