Lotus Camping Olimpos

Lotus Camping Olimpos
4,60

instagram.com/lotus_olympos/

0535 417 38 17

Yazır, Olimpos mevki, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Doğada hem yeşil hem mavinin büyüleyici tonlarıyla tanışacağınız eşsiz bir rota da Lotus Camping Olimpos. Yüzünüzü çevirdiğiniz her noktada yemyeşil bir doğayla bütünleşeceğiniz tesis, eşsiz doğa ve köklü bir tarihin harmanlandığı Olimpos bölgesinde hizmet veriyor. Antik Kent yapısına oldukça yakın bir noktada bulunan Lotus Camping Olimpos tesisinde adım attığınız her sokağın büyüleyici dokusuyla tanışma şansına sahipsiniz. Olimpos Antik Kenti’ne 100 metrelik oldukça yakın bir konumda bulunan tesise ulaşım hem toplu taşıma hem de özel araçla sağlanıyor. Bu sayede tesise ulaşım esnasında herhangi bir zorluğa maruz kalmıyorsunuz. Üstelik denize doğru yürümek için antik kentin içinden geçerken büyülü bir tarihe tanıklık etme şansına da sahip olabilirsiniz.

Lotus Camping Olimpos tesisinde misafirlerin kendi çadırlarıyla konaklama şansı bulunuyor. Ayrıca kendi çadırınız bulunmadığı noktada tesisin misafirler için özel olarak hazırlayarak tahsis ettiği glamping çadırları kiralayabilirsiniz. Zevkli dekorasyon öğeleriyle zenginleştirilmiş glamping çadırlarında kendinizi oldukça özel ve konforlu hissedebileceksiniz. Heybetli dağların yamacına kurulmuş glamping çadırlarda yatak, aydınlatma, masa, nevresim, yastık ve örtü gibi imkânlar düşünülmüş. Ayrıca özgürlük temasıyla zenginleştirilen oda dekorasyonu sayesinde konforun yanı sıra kendinizi oldukça özel de hissedebileceksiniz. Lotus Camping Olimpos tesisinde yeme-içme gibi temel ihtiyaçlarınız için ortak kullanım mutfak bulunuyor. Mutfakta buzdolabı ve ocak gibi çeşitli mutfak malzemelerini kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yemekler için tesisin kendi restoranını da güvenle tercih edebilirsiniz.

Bir kamp tatiline yönelik beklentilerinizin büyük bir çoğunluğunu karşılamayı başaran Lotus Camping Olimpos tesisinde türlü aktivite imkânları da mevcut. Tesisin konumu itibariyle günlük gezintilerde Olimpos’un köklü bir tarihe sahip sokaklarını keşfetme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca çok kısa bir süre ulaşabileceğiniz sahil şeridinde yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi popüler yaz aktivitelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Lotus Camping Olimpos’un büyüleyici atmosferinde heybetli dağlara karşı yoga ya da meditasyon gibi ruhsal olarak iyi hissedebileceğiniz aktivitelere de vakit ayırmanızı öneririz. Tesise doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş