Likyaport Apart & Camping

Likyaport Apart & Camping
4,00

likyaport.blogspot.com/

0539 954 00 60

Andifli, Kaş/Antalya, Türkiye

Özel işletme


Hakkında

Aile sıcaklığını hissederken konforlu bir tatil yapacağınız kamp alanı arayışındaysanız listeye Likyaport Apart & Camping’i ekleyebilirsiniz. Demre-Kaş yolu üzerinde bulunan tesise Kaş ilçe merkezinden yaklaşık 10 dakikayı bulan 7 km’lik bir sürüş mesafesiyle ulaşabiliyorsunuz. Kolay bir ulaşım istikametinde bulunan nezih kamp tesisine hem toplu taşıma hem de özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Tesise toplu taşıma ile gelecekseniz öncelikle ilçe terminaline ulaşmanız gerekiyor. Terminale geldikten sonra yaklaşık 5 dakikalık bir yürüme mesafesi sonunda tesise ulaşabilirsiniz. Özel araçla geliyorsanız da Demre yönünde giderken ilçe terminalinden sonra yolun sağında tesisi görebilirsiniz. Üstelik özel aracınızı tesisin otoparkına güvenle park edebilirsiniz.

Misafirlerin konforlu ve samimi bir ortamda hissedebilmesi için her türlü gereksinimi düşünen Likyaport Apart & Camping işletmesinde ahşap bungalov ya da çadırda konaklayabilirsiniz. Aynı zamanda geniş bir bahçe üzerine kurulmuş kamp alanında her türlü ihtiyacınıza hitap eden birden fazla hizmet imkânı bulabilirsiniz. Tesisin misafirler için genişletmiş olduğu hizmet listesi wc, duş, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, oda servisi, club ve bar, otopark, restoran, kütüphane ve TV odası olarak sıralanır. Bu sayede kamp tatili yaparken her ihtiyacınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Etrafı büyüleyici meyve ağaçlarıyla kaplı bölgede çadır kampı yaparken gölgelik alanlar bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda günün büyük bir çoğunluğunu yaklaşık 8 km uzaklıktaki plajda geçirebilir ya da geniş bahçede hamak keyfini sürebilirsiniz. Tesis bahçesinde hamak yerlerinin yanı sıra çocuklar için bir oyun parkı da bulunuyor. Bu sayede hem kendiniz hem de aileniz için unutulmaz tatil anıları biriktirebiliyorsunuz.

Misafirlerine hem hizmet hem de konaklama alanında konfor sunan işletmede birçok aktiviteyi de deneyimleyebiliyorsunuz. Likyaport Apart & Camping’te konaklarken gün içerisinde bisiklet sürebilir, ormanlık alanları trekking ile değerlendirebilir ve gezi planlayabilirsiniz. Aynı zamanda ücretli ve ücretsiz plajları ziyaret ederek yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Otel konforunu aratmayan tesiste kamp yaparken şahit olduğunuz birçok anıyı ölümsüz hâle getirmek için fotoğraf makinesi de getirmenizi öneririz. Tesisin konaklama ücretleri sezon ve bayram vaktine göre değişim göstermektedir. Bu nedenle işletmeye doğru yola çıkmadan önce iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş