Leb-i Derya Camping

Leb-i Derya Camping
4,40

instagram.com/lebideryacamping/

+90 (532) 620 15 83

Mordoğan, Karaburun Yolu, Karaburun/İzmir

Özel işletme


Hakkında

İzmir’in Karaburun ilçesinde şehir hayatından izole olacağınız bir kamp tatili için Leb-i Derya Camping tesisini tercih edebilirsiniz. 2020 yılından bu yana kaliteli hizmet olanaklarını kampçılarla buluşturan tesis, doğa içerisindeki büyüleyici konumuyla hem huzur hem de sakinliği bir araya getiriyor. Bu sayede yıl boyunca üzerinizde biriken stresin geride kalmasını sağlıyor. Karaburun mevkiinde yer alan Leb-i Derya Camping’in şehir merkezine yaklaşık 5 km’lik mesafesi bulunuyor. Dolayısıyla tesise hem özel araç hem de toplu taşımayla ulaşım sağlamak mümkün. Tesise ulaşım noktasında misafirlerin tercihi genellikle özel araçtan yana oluyor. Ayrıca tesise özel araçla giriş yaptıktan sonra otopark olanaklarından faydalanma şansınız da bulunuyor. 

Karaburun’un huzur rotası Leb-i Derya Camping’te her arzuya hitap eden konaklama imkânları mevcut. Tesiste bir kamp tatilinden beklentilerinize göre çadır, karavan ve bungalov evlerde konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Tesiste kendi çadırınızla konaklayabilmeniz için özel yeşillik alanlar tahsis edilmiş. Bu noktalarda dilediğiniz gibi çadır kurarak konaklayabilirsiniz. Ayrıca tesiste karavanlar için de elverişli bir park noktası mevcut. Bunun yanı sıra ahşap kokulu bungalov evlerde konaklayarak tatilin merkezinde ev konforunu hissetme şansınız da bulunuyor. Leb-i Derya Camping’te kalırken yeme-içme ihtiyaçlarınız için gün içerisinde tesis restoranından faydalanabilirsiniz. Restoranın birbirinden lezzetli öğünleri sayesinde kendinizi özel hissettiğiniz gibi birbirinden farklı tatları da keşfetme imkânı bulabilirsiniz.

Denize yürüme mesafesi bulunan Leb-i Derya Camping’te birçok aktivite olanağı mevcut. Tesiste konaklarken denize kısa bir sürede ulaşarak yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktivitelere ağırlık verebilirsiniz. Aynı şekilde masmavi bir cenneti keşfedeceğiniz tekne turlarına da çıkabilirsiniz. Leb-i Derya Camping’te misafirlerin keyifli vakit geçirebilmesi için yoga atölyeleri, konser, şenlik ve eğlence organizasyonları düzenleniyor. Böylece sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitlere imza atabiliyorsunuz. Tesise doğru yola çıkmadan önce hizmet detaylarını öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş