Laz Koyu Kamp Alanı

Laz Koyu Kamp Alanı
4,20

--

--

Dereköy Köyü Yolu, 17762 Gökçeada/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Gökçeada’ya gelirken uzun süre unutamayacağınız bir plaja tanıklık etmek isterseniz rotanızı Laz Koyu kamp alanına çevirmelisiniz. Laz Koyu, bölgenin en temiz ve düzenli plajına ev sahipliği yapıyor. Temiz ve bakımlı sahil boyu sayesinde özellikle çocuklu aileler tarafından sezon boyunca ilgi görür. Ancak bölgeye ulaşım imkânı biraz kısıtlı. Laz Koyu’na özel araç ile gelmek için ada merkezinden ayrıldıktan sonra Şahinkaya Köyü’nü geçip Tepe Köyü istikametine gelmeden sola dönmeniz gerekir. Ancak kalan yol epey topraklıdır. Bu nedenle zorlu yolu oldukça dikkatli bir biçimde kat etmeniz gerekir. Koyun zorlu yolu toplu taşıma ile ulaşım imkânını ortadan kaldırır.

Plaj çevresinde konaklama boyunca ihtiyaç duyacağınız wc, soyunma kabini, şezlong, şemsiye, duş ve elektrik gibi imkânları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sahil noktasına çadır kurmak isterseniz de 60 TL’lik bir ücret vermeniz gerekir. Tesiste 2 şezlong ve 1 şemsiyenin ortalama fiyatı 30 TL olarak belirlenmiştir. Tesisin talep ettiği ücreti vererek oldukça konforlu ve güvenli bir kamp tatili geçirebilirsiniz. Günlük yeme-içme ihtiyaçlarınızı da tesisin hizmetlerinden faydalanarak kolayca giderebilirsiniz.

Plajın berrak denize kıyısı ve düzenli yapısı birçok açıdan keyifli bir tatil geçirmenizi sağlar. Tatilinize aktivite katmak isterseniz de trekking ya da doğada bir bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Aynı zamanda sakin bir denize yüzme ve dalış aktivitelerinin keyfini çıkartabileceksiniz. Tesise doğru yola çıkacaksanız hafta sonu kalabalığını göz önünde bulundurmanız gerekir. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Dalış
Balık Tutma
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş