La Tortuga Camping

La Tortuga Camping
5,00

instagram.com/tortugacamping/

0 552 797 49 77

Adrasan Deniz Mahallesi Üçbük mevkii 103, D:7, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Kamp tatilinizde doğayla iç içe ve tertemiz bir tercih için La Tortuga Camping’e gidebilirsiniz. Adrasan Deniz Caddesi üzerinde yer alan La Tortuga, büyüleyici dağların ortasında kurulmuş ve atmosferiyle büyüleyen ağaçlarla çevrelenmiş minimalist bir kamp alanı. Dolayısıyla tesise adım attığınız andan itibaren şehrin yorucu ve karmaşık gürültüsünden bir anda sıyrılabiliyorsunuz. Ayrıca doğada kurulmuş La Tortuga Camping’in özel ağaçlarında yetişen organik besinlerden deneyimleme şansına da sahipsiniz. Tesiste doğanın birden fazla güzelliğini keşfederken kolaylık sağlayacak noktalardan biri de ulaşımda. La Tortuga’ya hem kendi aracınız hem de toplu taşımayla yola çıkabilirsiniz. Tesise özel araç ile Adrasan ilçe merkezine geldikten sonra Deniz Caddesi’ni kullanarak yaklaşık 11 dakika içerisinde kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise gelirken Adrasan ilçe minibüslerini de tercih edebilirsiniz. 

Doğada sakin ve sessizliğin simgesi La Tortuga Camping’e kendi çadırınızı alıp gelebilirsiniz. Şahsi bir kamp ekipmanınız yoksa da tesisin misafirler için belirli bir ücret karşılığında tahsis ettiği çadırları kiralayabilirsiniz. Üstelik tesiste çadırlar için özel baraka şeklinde aydınlatmalı localar ayrılmış. Bu sayede kendinizi çadır kampı yaparken de oldukça özel hissedebilirsiniz. La Tortuga camping’te ev konforundan vazgeçemeyen tatilciler için de konteyner adı verilen konaklama birimleri bulunuyor. Simgesel olarak bir bungalov havası veren evlerde rahatlığınıza hitap eden seçenekler bulabilirsiniz. Adrasan’ın sakinlik rotası La Tortuga’da yemek hazırlamak için araç-gereç yönünde her türlü ihtiyacınızı bulabileceğiniz ortak kullanım bir mutfak alanı da bulunuyor. Bu bölgede ocak, tüp, buzdolabı ve bulaşık yıkama alanı gibi bölümleri ücretsiz kullanarak kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca dikkatli olmak şartıyla kampınıza değer katacak bir mangal da yakabilirsiniz.

Tatilciler için harika bir dinlenme rotası olan La Tortuga Camping, Adrasan halk plajına yaklaşık 6-7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Böylece halk sahilinde ücretsiz bir şekilde şezlong ve şemsiyelerden faydalanarak yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Ayrıca Adrasan bölgesi tırmanış, kano ve tekne turu aktiviteleri için de sıklıkla tercih edilen bir tatil rotası. Böylece La Tortuga’da konaklarken yazın vazgeçilmez birçok aktivitesine vakit ayırabilirsiniz. Adrasan La Tortuga Camping’e doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz için tesisle bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Tırmanış
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş