La Casa Verde Bungalows

La Casa Verde Bungalows
4,90

lacasaverdebungalows.com/

0 505 873 75 92

B. Hayrettin Paşa, Eski Foça Asfaltı Caddesi No:252, Foça/İzmir

Özel işletme


Hakkında

İzmir’in Foça ilçesinde doğanın yemyeşil oksijeniyle buluşacağınız bir tatil için La Casa Verde Bungalows tesisine gidebilirsiniz. Eski Foça asfaltı caddesinde hizmet veren bungalow tesisi hem güvenli hem de samimi hissedebileceğiniz bir aile sıcaklığı konseptinde çalışıyor. Bu sayede kendiniz ve sevdikleriniz için ideal bir tatil tercihinde bulunabiliyorsunuz. La Casa Verde Bungalows tesisi doğa içerisindeki konumu sayesinde huzur verirken yola yakınlığıyla ulaşım alternatifleri de sunuyor. Bu sayede tesise gelirken toplu taşıma, özel araç ve motor gibi farklı ulaşım alternatiflerini de kullanabilme şansına sahipsiniz.

Yemyeşil bir doğanın sıcaklığıyla harmanlanan La Casa Verde Bungalows tesisinde aile sıcaklığını doruklarına kadar hissedebileceğiniz samimi konaklama alternatifleri düşünülmüş. Dünya ve Türkiye’nin popüler şehir isimleriyle adlandırılan bungalow evlerinde günlük konfor arayışlarınıza hitap eden kapsamlı hizmet olanakları mevcut. Ayrıca sevdiklerinizle çıkacağınız bir tatili unutulmaz hâle getirmek için romantik konseptleri de tercih edebilirsiniz. Tema olarak aile sıcaklığını belirleyen La Casa Verde Bungalows restoranında tamamı el yapımı ürünlerle zenginleştirilmiş yemek çeşitleri bulunuyor. Bu sayede günlük açlığınızı hem lezzetli öğünler hem de sağlıklı seçeneklerle kolayca buluşturabiliyorsunuz. 

Doğanın renklerine bürünmüş La Casa Verde Bungalows tesisinde sevdiklerinizle eşsiz vakitlere imza atabileceğiniz aktiviteler yapabilirsiniz. Bungalow bahçesinde tesis sizin için özel olarak ateş yakıyor. Bu ateşin çevresinde sevdiğiniz bir içeceği yudumlayarak büyüleyici akşamlar geçirebilirsiniz. Ayrıca tesisin doğa içerisindeki eşsiz konumunu bir fırsat bilerek kısa ya da uzun süreli dinlendirici yürüyüşlere çıkabilirsiniz. La Casa Verde Bungalows tesisinde çocuklar için bir oyun alanı bulunuyor. Bu sayede tesiste ailenizle birlikte unutulmaz anılar biriktirebiliyorsunuz. Bungalow tesisine doğru yola çıkmadan önce müsaitlik durumu ve güncel fiyat politikasını öğrenmek için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş