La Cabana İznik

La Cabana İznik
4,40

lacabanaiznik.com/main

0 507 524 14 14

Göllüce, Göllüce, Büyük Burun Mevkii, İznik/Bursa

Özel işletme


Hakkında

Aile işletmesinde huzurla tatil yapabileceğiniz bir kamp deneyimi için La Cabana İznik tesisini ziyaret edebilirsiniz. Bursa şehrine bağlı İznik Gölü’nün hemen yanı başında bulunan tesis, çınar ağaçlarının ortasında doğaya ait mirasları keşfedeceğiniz eşsiz zamanlar vadediyor. Bu sayede doğanın büyüleyici renklerini keşfederken tarihte çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış İznik’te köklü bir tarihe tanıklık edebilirsiniz. La Cabana İznik tesisi, Bursa’nın İznik bölgesi ve Göllüce Mahallesi’nde hizmet veriyor. Üstelik tesisin Bursa şehir merkezine yaklaşık 1 saati bulan mesafesi mevcut. Gemlik-İznik Yolu’na yakın mesafede bulunan La Cabana İznik isimli tesise gelirken hem toplu taşıma hem de özel araçları kullanabilirsiniz. Bunun için Gemlik-İznik Yolu’ndan geçen toplu taşıma araçları sizin için faydalı olacaktır.

La Cabana İznik tesisinde ev konforunu aratmayan eşsiz konaklama alternatiflerini keşfedebilirsiniz. Bu sayede tesiste doğa içerisinde özgür bir atmosferin tadını çıkarmak için kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Ayrıca hem seyahat hem de konaklamada maceracı bir tercih için tesise karavanınızla gelebilirsiniz. Gölün hemen yanı başında kurulan La Cabana İznik tesisinde doğa miraslarıyla bezenmiş çeşitli konaklama imkânlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca konfor detaylarından ödün vermek istemediğiniz süreçte tesisin misafirler için hazırladığı evleri de kiralayabilirsiniz. La Cabana İznik’te misafirlerin günlük yeme-içme ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için lezzetli öğünlerden oluşan menü seçenekleri sunuluyor. Bu sayede sabah ve akşam yemeklerinizi eşsiz lezzetlerle kıymetli bir hale getirebiliyorsunuz.

La Cabana İznik tesisi gölün hemen yanı başında bulunan konumu sayesinde çeşitli aktiviteler için de elverişli imkânlar sunuyor. Dolayısıyla gölün çevresinde bisiklet sürebilir, doğa yürüyüşlerine çıkabilir ya da bir yoga yapabilirsiniz. Ayrıca doğanın birbirinden kıymetli renklerini ve tarihin büyüleyici kalıntılarını keşfetmek adına bir geziye doğru da yola çıkabilirsiniz. La Cabana İznik isimli tesise doğru yola çıkmadan önce konaklama ve hizmet detayları hakkında kapsamlı bilgiye ulaşmak için önceden iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş