Kuzgun Kamp

Kuzgun Kamp
4,50

instagram.com/kuzgun_kamp/

0 530 493 06 00

Mehmetalan, Edremit/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan Kuzgun Kamp’ta tertemiz bir oksijenin tadını çıkarabilirsiniz. Dağları örten yemyeşil ağaçlarla huzurlu bir kamp yapabileceğiniz tesis, Edremit’in Mehmetalan bölgesinde hizmet veriyor. Kamp tesisinin gözlerden uzak ve doğayla iç içe yapısı sayesinde yorucu pek çok yaşam rutininden sıyrılmayı başarabiliyorsunuz. Tatil süresi boyunca pek çok doğa yürüyüşüne çıkabileceğiniz tesise özel araçla gelirken Edremit’in Mehmetalan Köyü’ne kadar geldikten sonra kamplar yoluna girmeniz gerekiyor. Ardından 4 km’lik yolu ilerledikten sonra tesise ulaşabilirsiniz. Özel araçla gelirken navigasyonda görülen Kadıköy/Ortaoba yoluna girmemeniz gerekiyor. Üstelik tesise toplu taşıma aracıyla gelirken en yakın olarak Akçay otogarına gelmeniz gerekiyor. Ardından Edremit/Mehmetalan bölgesinde hizmet veren minibüslere binebilirsiniz. Ancak kalan 4 km yolu kendi imkânlarınızla gelmeniz gerekiyor.

Kazdağları’nda Zeytinli Çayı ve Milli Park’a komşu olan doğaya saygılı Kuzgun Kamp’ta çadır ve karavan ile konaklayabilirsiniz. Arzunuza göre kendi çadırınızı kurabilir, araç üstü çadır kullanabilir ya da karavanla gelebilirsiniz. Tesisin ortak kullanım alanında otopark, mutfak, duş, tuvalet, elektrik ve mutfak ocağı bulabilirsiniz. Kuzgun Kamp’ta buzdolabı hizmeti sunulmuyor. Dolayısıyla alışverişinizi günlük olarak yapmanızı tavsiye ederiz. Aynı zamanda tesiste günlük kahve, çay ve aperatif atıştırmalıklarınızı kamp alanından karşılayabilirsiniz. Kamp alanında ana yemek servisi bulunmuyor. Bunun yerine kendi yemeğinizi ortak kullanım mutfağın ocağında pişirebilirsiniz. Doğayla iç içe kurulmuş tesiste kamp ateşi ve mangala izin verilmiyor. Ancak ortak bir kamp ateşi yakılabiliyor. Bu nedenle kendi getirmiş olduğunuz mutfak gereçleriyle yemeğinizi özel olarak mutfakta hazırlayabilirsiniz.

Kuzgun Kamp tesisinin doğayla iç içe konumu size pek çok aktivite olanağı veriyor. Orman içinde gölete ulaşarak yüzebilir ya da patikalarda keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Tesiste kalırken doğayla baş başa kalmak için Sarıkız, Güvercinlik Kanyonu, Vala Şelalesi ve Bazlamac Kulesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda doğanın içerisinde yoga ve meditasyon için de vakit bulabilirsiniz. Kuzgun Kamp’ta telefonun sınırlı bir şekilde çektiğini bilerek yola çıkmalısınız. Tesis hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Gezi
Rahatlama

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş