Kuşadası Cennet Koyu Kamp Alanı

Kuşadası Cennet Koyu Kamp Alanı
4,30

--

--

Ege, Kuş Adası Bld. Huzur Evi, Kuşadası/Aydın


Hakkında

Şehir stresinden uzaklaşırken hem kafa dinleyip hem de yenilenebileceğiniz bir kamp alanı için Kuşadası Cennet Koyu’nu tercih edebilirsiniz. Kuşadası Cennet Koyu’nda çadır kampı yaparken ruhunuzu dinlendireceğiniz sessiz ve sakin bir atmosfer bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda seyir zevkini her zaman yüksek tutan bir doğa manzarasına da şahit olabiliyorsunuz. Yemyeşil ağaçlar ile çevrelenmiş müthiş Cennet Koyu’nda kamp yaparken birçok stresten arınacağınızı söyleyebiliriz. Kuşadası Cennet Koyu’na ulaşım için toplu taşıma ve özel araçları tercih edebiliyorsunuz. Bölgeye özel araçla gelecekseniz Kuşadası-Didim istikametini takip etmeniz gerekiyor. Ardından İnönü Bulvarı üzerinde ilerleyerek Martı Sitesi’ne gelmeli ve yan yolu takip etmelisiniz. Kısa süreli bir takibin sonunda yolu takip ederek Cennet Koyu’na ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz çadır kampı kurabileceğiniz Cennet Koyu’nda konaklarken berrak bir denizde yüzme fırsatı bulabiliyorsunuz. Ancak koyda, denizden çıktıktan sonra duş, wc, soyunma kabini, şemsiye ya da şezlong gibi ihtiyaçlarınıza hitap edecek hizmetler bulunmuyor. Bu nedenle birçok ihtiyacınızı kamp tecrübelerinize dayanarak karşılamak zorunda kalıyorsunuz. Koy içerisinde herhangi bir işletme olmasa da yeme-içme ya da market gibi ihtiyaçlarınızı çevre işletmelerden kolayca karşılayabilirsiniz. Kuşadası Cennet Koyu’nda özel bir işletme olmaması ilk bakışta olumsuzluk gibi görünse de gittiğinizde muhteşem doğa manzarasına tanıklık ederken buna değdiğini anlayacaksınız. Koyda herhangi bir özel işletme bulunmaması burayı daha sakin bir yer hâline getiriyor. Kamp tatilinde sessiz ve sakin bir atmosferden yanaysanız Cennet Koyu’nu çok beğeneceğinizi söyleyebiliriz.

Kuşadası Cennet Koyu’nda iyi hissetmenizi sağlayacak bir diğer özellik de sportif aktiviteler için imkân sağlaması. Çadır kampı yapabileceğiniz bölgede gün içerisinde masmavi bir denizin tadını çıkartacağınız yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Aynı zamanda vaktinizi trekking, bisiklet sürüşü ya da gezi gibi aktivitelere de ayırabilirsiniz. Cennet Koyu’na doğru yola çıkmadan önce bölgede özel işletmenin bulunmadığını bilerek hazırlıklı biçimde gelmelisiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

20°/19° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

24°/23° C

Clouds

Sal (23.Nis)

23°/19° C

Clouds

Çar (24.Nis)

19°/17° C

Clouds

Per (25.Nis)

18°/17° C

Clear

Cum (26.Nis)

20°/19° C

Clear

Cmt (27.Nis)

21°/21° C

Clouds

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş