Kuşadası Ada Camping

Kuşadası Ada Camping
3,90

adacampingkusadasi.com/

0850 441 44 09

Sevgi Plajı Davutlar, Kuşadası/Aydın

info@adacampingkusadasi.com

Özel işletme


Hakkında

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bulunan Ada Camping’te doğanın mucizelerine tanıklık ederken ev konforunu aratmayacak kalitede bir hizmet bulabilirsiniz. Kampçılara doğa ile iç içe konaklama fırsatı sunan Ada Camping, Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi’nin ortak bir projesi olarak hayata geçirilmiş. Toplamda 30 dönümlük geniş bir arazi üzerinde hizmet veren tesiste VIP çadır konaklama hizmeti sayesinde kendinizi kaliteli bir kamp tatilinde bulabiliyorsunuz. Tesiste 24 adet karavan ve 15 adet VIP çadır hizmeti bulunuyor. Aynı zamanda tesisin çadırlarında konaklamak istemezseniz şahsi çadırınızı da getirerek toplamda 85 çadır kapasiteli geniş alanda konaklayabilirsiniz. Ada Camping’in konaklama hizmeti için ayırmış olduğu alabildiğine geniş arazi özellikle sosyal mesafe kurallarına uyulması gereken salgın hastalık zamanlarında fayda sağlıyor. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan hem kaliteli hem de konforlu bir kamp tatili yapabiliyorsunuz.

Berrak bir deniz maviliği ve yemyeşil doğanın ilgi çekici konseptiyle oluşturulmuş Ada Camping’te misafirlerin kendi konforlu hissedebilmesi için birçok imkân da sunuluyor. Tesiste konaklarken ücretsiz otopark, pişirme olanakları, buzdolabı, wc, duş, soyunma dolapları, elektrik, internet bağlantısı, kafe, bakkal, resepsiyon, tüp, çocuk oyun alanı, bar ve beach gibi imkânlara ulaşabiliyorsunuz. Üstelik tesiste küçük bir ücret karşılığında kiralayarak faydalanacağınız kasa, buzdolabı ve çamaşır makinesi de bulunuyor. Konakladığınız çadır ve karavan gibi yerlerde ise faydalanabileceğiniz sünger yatak ve yastık olanaklarını tesisten karşılayabiliyorsunuz. Tesiste kamp ateşi ya da mangal önlem amacıyla yakılmıyor. Ancak tesisten tüp kiralayabilir ya da kendi tüpünüzde yemek pişirebilirsiniz. Ada Camping’in gelişmiş hizmetleri ve konforlu konaklama tercihlerinin yanı sıra misafirlerin ilgisini çeken bir diğer artısı da ulaşım kolaylığı. Merkeze yakınlığı sayesinde tesise gelirken toplu taşıma ve özel araçları kullanabiliyorsunuz. Üstelik özel araçla gelirseniz aracınızı da ücretsiz otoparka güvenle park edebilirsiniz.

Ada Camping’te misafirlerin bireysel ihtiyaç ve isteklerini karşılamak üzere birçok hizmet bulunuyor. Bunlardan biri de eğlence ve gelişim alanları üzerinde genişletiliyor. Ada Camping’te konaklarken gün içerisinde birçok etkinlik ve yoga gibi sportif faaliyetlere katılabiliyorsunuz. Tesisin sunmuş olduğu etkinlik imkânlarının yanı sıra kendi başınıza vakit geçirmek isterseniz dalış, yüzme, trekking ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuk oyun alanları ve etkinlik salonları sayesinde tesiste ailenizle değerli vakitler geçirebilirsiniz. Ada Camping’e doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat ve müsaitlik hakkında bilgi almak için iletişim numarası üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Oba çadırı

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)