Kurhaus Arslan Camping

Kurhaus Arslan Camping
3,90

--

0 535 839 28 97

Karakaya Sok. 117 No.7, Denizli

Özel işletme


Hakkında

Denizli’nin incisi Pamukkale’de unutulmaz bir kamp anısı biriktirmek için Kurhaus Arslan Camping’i ziyaret edebilirsiniz. Pansiyon ve kamp işletmesi olarak iki türlü hizmet veren Kurhaus Arslan Camping tesisinde yılın yorgunluğunu atabileceğiniz kıymetli kamp anıları biriktirebilirsiniz. Tesisin İstanbul’a 6 saat, İzmir’e 2 saat 49 dakika ve Antalya’ya yaklaşık olarak 3 saati bulan bir ulaşım süresi mevcut. Ayrıca Denizli şehir merkezinden yola çıktığınızda çevre yolunu kullanarak 43 dakika ve Pamukkale ilçe merkezinden Mehmet Akif Ersoy Bulvarı’nı tercih ederek 10 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca tesiste yer alan güvenli araç otoparkına kendi özel aracınızı park edebilirsiniz. 

Kurhaus Arslan Camping tesisinde misafirlerin kamp tecrübesi yaşarken konfor hissedebilmesi adına çeşitli konaklama alternatifleri düşünülmüş. Öncelikle tesisin özel belirlemiş olduğu kamp alanlarına çadırınızı güvenle kurabilirsiniz. Ayrıca konforlu bir tatil geçirmek istediğiniz süreçte tesisin özel pansiyon odalarını güvenle kiralayabilirsiniz. Tesiste konaklama tercihiniz her ne olursa olsun sunulan konforlu konaklama alternatifleri ve gelişmiş hizmet politikasıyla kendinizi oldukça yenilenmiş hissedebilirsiniz. Kurhaus Arslan Camping tesisinde kendi mangalınızı yakıp yemek yapabileceğiniz gibi sunulan imkânlardan da faydalanabilirsiniz. Arzunuza göre özel belirlenmiş ortak oturma alanlarında mangal yakıp piknik yaparak ailenizle birlikte kıymetli kamp anıları biriktirebilirsiniz.

Kurhaus Arslan Camping tesisinde keyifli yaz anıları vadeden bir yüzme havuzu bulunuyor. Bu sayede hijyenik havuzda günün büyük bir çoğunluğunu keyifli aktivitelerle geçirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Kurhaus Arslan Camping’in sunduğu termal havuz hizmeti sayesinde yorucu rutinlerden arınırken kendinizi oldukça yenilenmiş hissedebilirsiniz. Ayrıca tesiste kalırken şehri gezebilir, çevrede bisiklet sürebilir ya da doğa yürüyüşlerine vakit ayırabilirsiniz. Kurhaus Arslan Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak adına iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş