Kurfallı Plajı Kamp Alanı

Kurfallı Plajı Kamp Alanı
3,80

instagram.com/kurfalli_plaji/

--

Kurfallı, Şile/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

Kurfallı Plajı kamp alanı, sessiz ve sakin bir bölgede vücudunu dinlendirmek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Yeşil ve mavinin birleştiği muhteşem bir konumda bulunan Kurfallı Plajı, Şile’nin ünlü konaklama merkezi Green Park ve Seferoğlulları Camping’in ortasında bulunuyor. Çadır kampı yapabileceğiniz Kurfallı Plajı, Ağva bölgesinde yer alan diğer kamp alanlarına göre sessiz ve sakin yapısıyla tercih ediliyor. Bu sayede özellikle yaz sezonunda büyükşehirlerden de yoğun bir talep görebiliyor. Plajın uzunca sahili arkasında yemyeşil bir ormanlık alan bulunuyor. Bu bölgede arzunuza göre lezzetli bir mangal yapabilir ya da kontrollü olarak kamp ateşi yakabilirsiniz.

Kurfallı Plajı’nda huzurlu bir çadır konaklaması yaparken birçok ihtiyacınıza da ulaşabilirsiniz. Kamp alanı çevresinde elektrik, wc ve çeşme gibi imkânlar bulunuyor. Bunun yanı sıra tesisin sunmuş olduğu otopark hizmetinden de faydalanabilir ve böylece aracınızı güvenli bir bölgeye park edebilirsiniz. Bölgede konaklarken hem otopark hem de çeşitli hizmetlerden yaklaşık 30 TL gibi küçük bir ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Kampınız için Kurfallı Plajı’nı tercih ederseniz birçok ihtiyaç için çevrede bulunan büfelerden yararlanabilirsiniz. Ancak büfede hazır yemekleri bulabileceğinizi unutmayın. Yemek için farklı alternatifler isterseniz ihtiyaçlarınızı özel araçta yanınızda getirebilirsiniz.

Rahatlıkla denize girebileceğiniz Kurfallı Plajı çevresinde huzurlu bir çadır kampı yaparken deneyebileceğiniz birçok aktivite de bulunur. Ormanlık alana ya da ön kısma çadırınızı kurduktan sonra yürüyüş yollarında trekking yapabilirsiniz. Bölgenin yüksek oksijen seviyesi fiziksel olarak ruhsal iyileşmenizi de sağlayacaktır. Aynı zamanda rahat yüzebilme imkânı sunan denizde özgürce yüzebilir ya da dalış yapabilirsiniz. Çevreyi keşfederken ölümsüz kılabileceğiniz anılara sahip olmak isterseniz de bisiklet sürüşünü mutlaka denemelisiniz. Bölgeye doğru yola çıkmadan önce yeme-içme gibi birçok ihtiyacınızı yanınızda getirmeniz gerektiğini unutmayın.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet