Kulindağ Dağ Evi

Kulindağ Dağ Evi
3,90

kulindag.com/

0850 302 02 99

Mahmutşevketpaşa, Kibrit Çıkmazı No:6, Beykoz/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

Büyükşehrin göbeğinde doğayla iç içe keyifli vakitler için Kulindağ Dağ Evi’ni tercih edebilirsiniz. Yemyeşil bir doğanın göbeğinde kurulmuş tesis, İstanbul’un Beykoz ilçesinde hizmet veriyor. Dolayısıyla büyükşehrin rutinlerinden sıkılıp kendinizi doğanın sakinliğine bırakmak isterseniz Kulindağ Dağ Evi tam olarak size göre. İstanbul’un göbeğinde hizmet veren Kulindağ Dağ Evi’nin elverişli konumu itibariyle ulaşım hem özel araç hem de toplu taşımayla sağlanıyor. Tesise kendi aracınız ile Avrupa Yakası istikametinden yaklaşık 40 ila 50 dakika arasında ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca tesisin Sakarya’ya 145 km, İzmit’e 94 ve Tekirdağ 200 km gibi çevre illere yakın bir mesafesi bulunuyor. Üstelik Kulindağ Dağ Evi’nin ana caddeye olan yakınlığı sayesinde toplu taşımayla gelirken cadde istikametinde inebilir ve kalan 5 dakikalık yolu yürüyerek kat edebilirsiniz. 

Bir şehrin kaçış noktası Kulindağ Dağ Evi tesisinde 7 adet özenle dekore edilmiş dağ evi konsepti mevcut. Dağ evinin içerisinde yatak, dolap, havlu, şampuan, sabun, tuvalet kağıdı, vantilatör ve sıcak su gibi olanaklar bulunuyor. Ayrıca her biri ismini Aladağlardaki zirvelerden alan evlerin yapımında çam ve kestane ağaçları kullanılıyor. Dolayısıyla yeşilin kucağında tamamı doğanın mucizeleriyle elde edilmiş büyüleyici bir kamp deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Kulindağ Dağ Evi’nde kalırken restoranın özenle hazırlanmış yemekleriyle birbirinden değerli tatları keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tesisin restoranında Türk ve dünya mutfağı karışık olmak üzere hizmet veriliyor. Böylece tava-fırın yemekleri, salata, makarna ve pizza gibi farklı yörelere ait değerli tatları deneme imkânı bulabiliyorsunuz. Tesiste konakladığınız süre boyunca ihtiyaç duyduklarınız için kendi aracınızla yaklaşık yarım saat içerisinde merkeze giderek market ve kasap gibi özel tesislerden faydalanabilirsiniz.

Yılın her sezonu kesintisiz hizmet veren Kulindağ Dağ Evi’nde çeşitli doğa aktivitelerini de deneme şansı bulabilirsiniz. Tesisin muhteşem doğa manzarası karşısında büyülenirken gördüklerinizi ölümsüz hâle getirmek için doğa fotoğrafçılığı yapabilirsiniz. Aynı zamanda doğada iyileştirici atmosferi keşfetmek için trekking ve gezi yapabilirsiniz. Kulindağ Dağ Evi’ne 9 yaşından itibaren misafirler kabul ediliyor. Ayrıca tesisin evleri evcil hayvanların konaklaması için müsait değil. Kulindağ Dağ Evi’nin diğer bilgileri ve güncel fiyat politikası için gitmeden önce tesisle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

17°/13° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

18°/16° C

Rain

Sal (23.Nis)

24°/17° C

Clouds

Çar (24.Nis)

22°/13° C

Clouds

Per (25.Nis)

18°/13° C

Clear

Cum (26.Nis)

18°/13° C

Clear

Cmt (27.Nis)

19°/14° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş