Küdür Koyu Kamp Alanı

Küdür Koyu Kamp Alanı
4,00

--

--

Yalıkavak, Bodrum/Muğla


Hakkında

Ege’nin ihtişamlı sularını seyrederken ücretsiz bir çadır kampı yapmak için Küdür Koyu kamp alanını tercih edebilirsiniz. Küdür Koyu, Muğla incisi Bodrum’un Yalıkavak sınırları içerisinde yer alıyor. Bölgenin neresinden bakarsanız bakın karşı konulmaz bir manzaraya şahit olacak ve benzersiz anılar biriktirebileceksiniz. Halk Plajı statüsünde korunan Küdür Koyu’nda hiçbir ücret ödemeden sakin ve sessiz bir çadır kampı yapabilirsiniz. Kampa doğru yola çıkacaksanız özel aracınızı tercih edebilirsiniz. Ne yazık ki kamp alanına toplu taşımalar ile ulaşım sağlanmıyor. Bu durum da kamp bölgesini oldukça sakin ve sessiz bir hâle getiriyor.

Küdür Koyu’na geldikten sonra muhteşem bir oksijenle büyüleneceğiniz uçsuz bucaksız bir doğada çadırınızı kurabilirsiniz. Bölgeniz neresi olursa olsun sessizliğe doyacağınızı söyleyebiliriz. Küdür Koyu kamp alanı çevresinde kamp ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz özel bir işletme bulunmuyor. Bu nedenle birçok ihtiyacınız için evden tedarikli gelebilir ya da yolda malzemeleri temin edebilirsiniz. Bölgede işletme olmayışı etrafı da çok sakin yapacağı gibi kamp tecrübenizi de oldukça profesyonel bir hâle getirecektir.

Yemyeşil bir doğadan nasibini alan Küdür Koyu’nda sessizliğin keyfini çıkartırken birçok aktiviteyi de keşfetme fırsatı bulabileceksiniz. Bölgede yüzme ve dalış gibi yaz sıcaklarında rahatlamanızı sağlayacak aktiviteler yapabilirsiniz. Aynı zamanda yemyeşil bir doğayı trekking ya da bisiklet sürüşüyle keşfedebilirsiniz. Kamp tatili boyunca sahip olduğunuz sayısız anıyı ölümsüz kılmak için de fotoğraf makinesi getirmenizi tavsiye ederiz. Küdür Koyu’nda fiziksel aktiviteler gibi ruhunuzu dinlendirecek zihinsel aktiviteler de yapabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarında yoga-meditasyon yaparken akşam saatlerini kitap okumaya ayırmanızı öneririz. Kamp alanına doğru yola çıkmadan önce bölgede işletme olmadığını göz önünde bulundurmalı ve hazırlıklı gelmelisiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Soyunma Dolapları

Ağaçlık alan