Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı

Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı
3,90

--

0 539 517 79 18

Köy Merkezi, G43 Sk No:3, Fıstıklı/Armutlu/Yalova

Özel işletme


Hakkında

Orman ve denizin birleştiği eşsiz bir rotada kamp yapmak için Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı’nı ziyaret edebilirsiniz. Ailenizle birlikte konaklayabileceğiniz güvenli bir kamp izlenimi veren Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı’nda doğanın tertemiz atmosferi sayesinde inzivaya çekileceğiniz vakitler bulabilirsiniz. Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı Yalova’nın Armutlu ilçesi ve Fıstıklı Köyü bölgesinde hizmet veriyor. Kamp tesisinin gözlerden uzak ve nezih yapısı sayesinde şehir hayatından uzaklaşacağınız bir kamp süresi geçirebilirsiniz. Armutlu’da hizmet veren kamp tesisinin İstanbul’a 2 saat 17 dakika, Bursa’ya 1 saat 12 dakika, Yalova şehir merkezine 1 saat 5 dakika ve Armutlu ilçe merkezine yaklaşık 10 dakikalık mesafesi bulunuyor. Bu sayede çevre illerden yola çıktığınızda Armutlu-Gemlik Yolu kullanılarak tesise kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra Bursa, Gemlik ya da Yalova gibi lokasyonlardan hareket eden şehirlerarası otobüsleri kullanarak yolda inebilir ve kalan 100 metrelik kısa yolu yürüyerek tesise ulaşabilirsiniz.

Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı’nda ailenizle konforlu anılar biriktirebileceğiniz konaklama alternatifleri bulunuyor. Öncelikle tesiste ağaçların gölgelik alanlarının altına çadırınızı güvenle kurabilirsiniz. Üstelik aracınızı da çadırın yanına park etme şansınız bulunuyor. Kamp tesisinin çadır alanlarının gölgelik yapısı ve ormanlık alanla bütünleşmiş konumu sayesinde her sabahı huzurlu bir deneyimle karşılayabilirsiniz. Minik ve konforlu yapısıyla ailelere büyük ölçüde hitap eden Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı’nda buzdolabı, sıcak su, elektrik bağlantısı, duş, ortak oturma ve mangal alanı gibi olanaklarla buluşabilirsiniz. Üstelik tesis sahiplerinin yardımsever tutumu sayesinde pek çok ihtiyacınız için kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı’nın denize sıfır konumu sayesinde hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyi hissedeceğiniz aktiviteler yapabilirsiniz. Tesisin sahilinde yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Ayrıca doğayla bütünleşmiş bir yapıyı fırsat bilerek doğa yürüyüşlerine çıkabilir ya da yogayı deneyebilirsiniz. Kamp tesisi çevresini keşfetmek istediğinizde ise bisiklet turuna çıkmanızı tavsiye ederiz. Küçübük İpek Kamp ve Piknik Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş