Kozluyalı Glamping

Kozluyalı Glamping
4,20

kozluyali.com

0532 3957790

Köy Altı, Büyükhüsun/Ayvacık Çanakkale

info@kozluyali.com

Özel işletme


Hakkında

Kendinizi konforlu hissederken huzur bulacağınız bir kamp tatili için rotanızı Kozluyalı Glamping tesisine çevirebilirsiniz. Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde yer alan Glamping tesisi şehir merkezine 83 km mesafede yer alır. İlçeden ulaşımın oldukça kolay sağlandığı işletmeye toplu taşıma ya da özel araç ile gidebilirsiniz. Kuzey Ege’nin masmavi denizine karşı manzaranın keyfini çıkartacağınız işletmede özenle tasarlanmış Glamping evlerinde konaklayabilirsiniz. Tesiste konaklarken Edremit Körfezi’nin doyamayacağınız manzarasına tanıklık edebilirsiniz.

Kozluyalı’da konaklarken günlük yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir restoran ve bar bulunur. Gün içerisinde sabah saatlerinde kahvaltı, öğle saatlerinde plaj menüsü ve akşam vaktinde akşam yemeği formatının keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda lüks bir konakla imkânı bulacağınız Glamping çadırlarında havlu, aydınlatma, wc, banyo, çift veya tek kişilik iki yatak ve havalandırma bulunuyor. Bunun yanı sıra odalarda konaklarken elektrik bağlantısı ve gece lambası gibi ihtiyaçlarınıza da ulaşabilirsiniz. Yerden 50 cm yüksekte ve toprağa değmeyecek şekilde tasarlanan odalarda haşerelerin ulaşması mümkün değildir. Bunun yanı sıra oda camlarında bulunan sineklik sayesinde birçok haşereden korunabilirsiniz. İşletmenin sezon başı ve sezon boyunca doğayla uyumlu ilaçlamaları sizin için rahatlatıcı bir tatil deneyimi sunacaktır.

Konforlu bir konaklama imkânı sunan Kozluyalı Glamping’te birçok aktivitenin de keyfini çıkartabilirsiniz. Ailenizle birlikte tatilde berrak bir denizde yüzmenin keyfini çıkartabilir ya da olta balıkçılığını deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra mavi ve yeşili birleştiren eşsiz bir doğada yürüyüşün keyfini çıkartabilirsiniz. Doğa ve şehrin özel dokusunu keşfetmek isterseniz de günlük rutininize bisiklet sürüşünü dâhil edebilirsiniz. İşletmenin özenle tasarladığı Glamping çadırları kiralarken fiyat politikasını öğrenmek ve müsaitlik durumunu kontrol etmek için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş