Koza Camping

Koza Camping
4,80

instagram.com/kozacamping/

0 535 828 76 11

Sarnıç, Akbük Koyu, Menteşe/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Muğla’nın Menteşe ilçesi ve Akbük Koyu’nda huzuru çağrıştıran bir kamp tatili için Koza Camping’i tercih edebilirsiniz. Sahile yaklaşık 800 metrelik kısa bir mesafede bulunan Koza Camping tesisinde yılın biriken stresini üzerinizden atabileceğiniz izole bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Muğla’nın en güzel koyunda bulunan Koza Camping tesisinde misafirlerin tüm imkânları tek bir noktada bulabilmesi için kapsamlı hizmet olanakları düşünülmüş. Bu sayede tesiste konaklayan misafirlerin kamp süresi boyunca dışarıya çıkmadan ihtiyaçlarını karşılayabilmesi mümkün. Tesisin Muğla ve Menteşe merkezlerine yaklaşık 1 saatlik sürüş mesafesi bulunuyor. Bu sayede tesise ulaşım özel araçla kolay bir şekilde sağlanabiliyor. Tesise özel araçla geldiğinizde konaklama ücretine dahil olarak park imkânlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Menteşe bölgesinde hizmet veren Koza Camping’te kendi çadırınızı özel alanlara kurabilirsiniz. Ayrıca çadır ve kamp ekipmanlarınız olmadığı durumlarda tesisin misafirler için ayırmış olduğu özel çadırları kiralayabilirsiniz. Üstelik tesiste konaklama alternatiflerinin yanı sıra kapsamlı hizmetlerle de buluşabilirsiniz. Tesiste misafirlerin faydalanabileceği wc, duş, sıcak su, wifi, otopark, elektrik, büfe ve oturma alanları bulunuyor. Bu sayede kamp süresince ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok olanağı tek bir noktadan karşılayabiliyorsunuz. Ayrıca büfeden kahvaltı ya da fast-food ürünlerini tercih etmediğiniz noktada mutfak bölümünde seyyar ocakları kullanarak kendi yemeğinizi de kolayca hazırlayabilirsiniz.

Muğla’da hizmet veren Koza Camping’in sahile yaklaşık 800 metrelik kısa mesafesi çeşitli aktiviteler için de elverişli imkânlar sunuyor. Bunun için tesiste yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı yapabilme şansınız mevcut. Ayrıca tesiste Menteşe ilçesinin eşsiz doğal dokusunu keşfetmek isterseniz doğa yürüyüşü, bisiklet sürüşü ya da bir şehir gezisine çıkabilirsiniz. Koza Camping’in hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi almak için önceden iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş