Köyceğiz Camping

Köyceğiz Camping
4,20

instagram.com/kulak_mesire/

0 546 420 42 49

Ulucami, Köyceğiz/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Köyceğiz Gölü’nün hemen yanı başında eşsiz bir kamp tatili için rotanıza Köyceğiz Camping’i ekleyebilirsiniz. Bulunduğu konumdan adını alan tesis, yemyeşil doğası ve şehir merkezine yakınlığıyla kampçılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Dolayısıyla tesiste sakin ve huzurlu anılar biriktirirken şehrin dokusunu keşfetmeniz de mümkün. Köyceğiz Camping, Muğla’nın Köyceğiz bölgesi ve Ulucami rotasında hizmet veriyor. Bu sayede tesise gelirken şehir merkezinden toplu taşıma araçlarına binebiliyor ya da kendi özel aracınızı kullanabiliyorsunuz. Gelirken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa da tesisin otopark imkânından faydalanabiliyorsunuz.

Göle sıfır eşsiz bir rotada hizmet veren Köyceğiz Camping’te çeşitli konaklama alternatifleriyle de buluşabilirsiniz. Arzunuza göre kendi çadırınızı kurabilir ya da karavanınızla kamp alanına giriş yapabilirsiniz. Tesiste konaklama şekliniz ne olursa olsun faydalanabileceğiniz kapsamlı hizmetler bulunuyor. Tesiste kalırken ortak kullanım alanlarında tuvalet, duş, elektrik bağlantısı, internet ve daha pek çok hizmetle buluşabilirsiniz. Aynı zamanda gün içerisinde açlığınızı gidermek için tesis restoranında yapılan lezzetli öğünleri tadabilirsiniz. Aynı zamanda gün içerisinde tüketebileceğiniz sıcak ve soğuk içecek çeşitlerini de tesiste kolayca bulabilirsiniz.

Köyceğiz Camping’te kalırken yaz aktivitelerini deneme imkânı da bulabilirsiniz. Dilerseniz gölde yüzebilir ya da çevresinde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca ağaçlarla kaplı bir tesiste doğa yürüyüşüne çıkarak farklı rotaları da keşfedebilirsiniz. Kamp alanının şehir merkezine yakınlığı sayesinde gününüzü eğlenceli sokaklarda da geçirebilirsiniz. Köyceğiz Camping’e doğru yola çıkmadan önce tesis imkânları hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim kurabilirsiniz. 

Görsel 1: Hüseyin Demirel, Görsel 2: Hasan Coşkun, Görsel 3: Berat Ebil, Görsel 4: Özcan S., Görsel 5: Şener Özver, Görsel 6: Yasin Yıldırım


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Gezi
Rahatlama

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş