Konacık Gezgin Kamp

Konacık Gezgin Kamp
5,00

konacikgezginkamp.wixsite.com/konacik-gezgin-kamp

0 544 313 69 73

Konacık, Arsuz/Hatay

konacikgezginkamp@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Hatay’ın Arsuz ilçesinde doğayla baş başa kalabileceğiniz eşsiz bir kamp tatili için Konacık Gezgin Kamp’ı tercih edebilirsiniz. Denize yaklaşık 2 km uzaklıkta yer alan tesis, yemyeşil ağaçların tam merkez noktasına kurulmuş. Bu sayede eşsiz bir oksijenin tadını çıkarırken konforlu kamp deneyimi şansı elde edebiliyorsunuz. Arsuz ilçesinin Konacık Mahallesi’nde bulunan tesis, deniz manzarası ve akarsu ayrıcalığı sayesinde de doğayla barışık bir hizmet veriyor. Ayrıca ekolojik bir görüşü benimseyen Gezgin Kamp’ta doğayla barışık tesis imkânlarını keşfedebilirsiniz. Tesisin konumu ve merkez rotası itibariyle ulaşım özel araçlarla sağlanıyor. Bu sayede tesise giriş yaptığınız anda konaklama ücreti dahilinde araç otoparkından faydalanma şansına sahipsiniz.

Konacık Gezgin Kamp tesisi, özgür bir konaklama keyfi yaşayabileceğiniz imkânlara sahip. Dolayısıyla tesiste kendi çadırınızla güvenle konaklayabilirsiniz. Ayrıca kendi çadırınız olmadığı durumlarda da tesisin misafirler için tahsis etmiş olduğu çadırları kiralayabilirsiniz. Huzur ortamıyla düzenlenmiş Konacık Gezgin Kamp’ta misafirlerin kendini konforlu hissedebilmesi için pek çok hizmet düzenlenmiş. Bu sayede tesiste wc, duş, mutfak, otopark ve ateş çukuru gibi olanakları tek bir rota içerisinde bulabilirsiniz. Tesisin kapsamlı mutfağı yemek hazırlama süreçlerini de oldukça keyifli ve pratik bir hale getiriyor. Bu sayede hem konaklama hem hizmet hem de yemek için konforlu tercihlerle karşılaşma şansına sahipsiniz.

Konacık Gezgin Kamp’ın doğayla baş başa kalabileceğiniz eşsiz konumu, çeşitli tatil aktivitelerini de mümkün kılıyor. Bu sayede tesiste kalırken yemyeşil ağaçların arasında trekking, denizde yüzme ya da çevrede gezi aktivitelerini yapabilirsiniz. Ayrıca tesisin özel belirlemiş olduğu ateş çukuru alanlarında bir kamp ateşi yakarak sevdiklerinizle eşsiz vakitlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Konacık Gezgin Kamp’a doğru yola çıkmadan önce tesisin hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi almak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

26°/27° C

Clear

Çar (24.Nis)

28°/26° C

Clouds

Per (25.Nis)

22°/21° C

Rain

Cum (26.Nis)

22°/23° C

Clear

Cmt (27.Nis)

27°/25° C

Clear

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş