Kleopatra Koyu

Kleopatra Koyu
4,50

--

--

Ovacık, Çeşme/İzmir


Hakkında

Ege’nin keşfedilmemiş ve özgür sularında kafa dinleyeceğiniz ücretsiz bir kamp yapmak istiyorsanız Çeşme’nin Kleopatra koyu tam olarak size göre. Ücretsiz Kleopatra koyu çevresinde çadır ya da karavan ile konaklayabilirsiniz. Kamp bölgesinde berrak suların keyfini çıkartırken gün boyu tertemiz bir oksijeni tadabilirsiniz. Ücretsiz kamp alanı çevresinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz herhangi bir özel işletme bulunmaz. Bu nedenle yeme-içme gibi ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelirken yolda karşılamanız gerekir.

Masmavi sularıyla büyüleyen Kleopatra koyu oldukça rahat bir konumda yer alır. Bu sayede kamp alanına toplu taşıma ve özel aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır kurmak için özenle hazırlanmış plaj bölgesinde aracınızı güvenle park etmek için otopark bulunur. Özel aracınızı otoparka bıraktıktan sonra plaj bölgesine giriş yapabilir, dilediğiniz bölgede çadırınızı kurabilirsiniz. Ege’nin rağbet gören Kleopatra koyunda buz gibi bir deniz suyu ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra güneşten adeta yakan kumlardan buz gibi bir denize atlamak özellikle yaz aylarında harika olacaktır.

Doğanın derinliklerinde konumlanan Kleopatra koyunda kamp yaparken birçok etkinliği de deneme fırsatı bulabilirsiniz. Çevrede yer alan ağaçlık bölgeler size harika bir trekking imkânı sunar. Bunun yanı sıra berrak bir denizde yüzme ve dalış aktivitesini deneyebilirsiniz. Kamp bölgesi çevresinde ücretsiz kullanabileceğiniz soyunma kabinleri de bulunur. Bu sayede gün içerisinde rahatlıkla denize girebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

19°/19° C

Clear

Cmt (13.Nis)

19°/19° C

Clear

Paz (14.Nis)

18°/18° C

Clear

Pzt (15.Nis)

19°/19° C

Clouds

Sal (16.Nis)

19°/19° C

Clouds

Çar (17.Nis)

17°/17° C

Clouds

Per (18.Nis)

17°/17° C

Clear

Cum (19.Nis)

17°/17° C

Rain

Cmt (20.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Plaj

Karavan park alanı

Soyunma Dolapları

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Otopark