Kıyı Camping

Kıyı Camping
4,70

adrasan-kiyi-camping.business.site/

0 546 782 37 43

Adrasan mah. Deniz (Merkez) 106 1/1 Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Denize oldukça yakın noktada sessizliğin keyfini çıkarmak istiyorsanız Kıyı Camping size göre. Adrasan’ın sahil bölgesinde yer alan Kıyı Camping, sessiz ve sakin doğası sayesinde şehir gürültüsünden sıkılan kampçılara huzurlu bir yaşam alanı vadediyor. Üstelik hayvan ve doğa dostu temasıyla Kıyı Camping’te konaklarken uzun süre unutamayacağınız birçok tatil anısı biriktirebiliyorsunuz. Masmavi bir denize çok yakın olacağınız Kıyı Camping’e ulaşım hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla sağlanıyor. Tesise gelirken Adrasan bölgesinde hizmet veren araçları tercih edebilirsiniz. Ayrıca Kıyı Camping’e gelirken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa da Deniz Caddesi’ni kullanarak yaklaşık 9 dakika içerisinde tesise varabilirsiniz. Kıyı Camping’e özel araçla geldikten sonra misafirler için özel düzenlenen otoparktan da faydalanabilirsiniz.

Mavi ve yeşilin dengeli uyumuyla kurulmuş Kıyı Camping’te kendi çadırınız ya da tesisin yerleşik çadırlarında kalabilirsiniz. Ayrıca kamp deneyiminizi daha özgür bir hâle getiren motokaravan ya da çekme karavan ile de konaklayabilirsiniz. Tesisin birbirinden çeşitli konaklama imkânlarından birini seçtikten sonra gelişmiş hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Tesiste 24 saat kesintisiz sıcak su, duş, tuvalet, çamaşır makinesi, ortak kullanım mutfak, mangal alanı, buzdolabı ve derin dondurucu mevcut. Böylece kamp tatili boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü gelişmiş hizmete Kıyı Camping’te ulaşabilirsiniz. Adrasan Kıyı Camping’in yan tarafında çocuklar için bir park alanı mevcut. Dolayısıyla 7’den 70’e herkes için detaylı hizmetlerin düşünüldüğü tesise ailenizle de gelebilirsiniz.

Adrasan’ın vazgeçilmez rotası Kıyı Camping’te keyifli vakit geçirebileceğiniz birçok aktiviteyi deneyebilirsiniz. Tesisten yaklaşık 20-25 metrelik kısa bir mesafe kat ederek yolun hemen karşısında yer alan sahile gidebilirsiniz. Sahilde isterseniz güneşin keyfini çıkarabilir isterseniz de yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi etkinliklere vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca Adrasan sahilinde makul bir ücret karşılığında kano kiralayabilir ya da göz alıcı koyları keşfedeceğiniz bir tekne turuna çıkabilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz Kıyı Camping’e doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Kano
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş