Kilyos Doğada Yaşam Okulu

Kilyos Doğada Yaşam Okulu
4,40

dogadayasam.com.tr

90 532 385 82 48

Kumköy mah. Demirciköy cad. no:27 Sarıyer/Istanbul

info@dogadayasam.com.tr

Özel işletme


Hakkında

Kilyos Doğada Yaşam Okulu; İstanbul Sarıyer Kumköy’de Karadenize sahili olan, plaj, çadır kampı, karavan kampı, survivor parkuru ve zipline gibi imkanların sunulduğu bir eğitim ve kamp alanı. Aileler ve çocuklar için uygun ve yakınlarında gezilecek tarihi alanlar mevcut.

Kamp alanına ulaşım hem toplu taşıma ile hem de şahsi araçlarınız ile yapılabilir. Kamp alanı yakınlarında merketler ve restorantlar mevcut ve ayrıca kamp alanı içinde mini bir market ve restorant da var.

Kamp alanında gittiğiniz döneme göre sunulan aktivitelere katılabilirsiniz. Gece yürüyüşüne çıkabilir, kamp ateşi etrafında masal dinleyebilir, sabah yogasına katılabilir, kahvaltı sonrası orman içinde ya da sahil de yürüyüşe çıkabilirsiniz.


Yorumlar

KADİR
2023 Ağu
İlk kamp deneyimim, havasından mı sessizliğinden mi bilmiyorum çok dinlendim keyif aldım. İstanbul'da yaşayanlar için ulaşımı kolay, kalabalıktan sıyrılıp sessiz bir kaç gün geçirebileceğiniz bir yer. Tuvaleti, banyosu ve bulaşık yıkama alanları mevcut. Sahili denizi çok güzel ama yüzmek yasak. Sörf dersi yapılıyor, sörf için girip çıkılabiliyor. Ama denize girmek-yüzmek yasak. Burası biraz komik geldi. Alandan marketlere ulaşım çok kolay tesisten çıktıktan sonra hemen zincir marketlere ulaşabiliyorsunuz.
2023 Ağu
İlk kamp deneyimimiz için bizi memnun bırakan bi kamp alanı. Özellikle İstanbul da yaşayıp kısıtlı vakti değerlendirmek için güzel bi yer. Tek kötü yanı denize girmenin yasak olması.
Arzu Fatma
2023 Tem
2019 Eylül'de gittiğimiz bu kamp alanına 2023 Temmuz'da daha kalabalık aile/arkadaş grubuyla tekrar gittik. Karavan ve tiny house için geniş alanlar kurulmuş, istenirse kiralanabiliyor. Biz kendi çadırlarımızda kaldık. Çadırlar için ayrılan alan yeterince geniş ve ağaç altlarını tercih ederseniz gün boyu gölgede kalabilirsiniz. Karavnlar bölgesine yeni bir wc/duş/bulaşıkhane yapılmış. Diğerine nazaran daha yeni ve temiz. Tesisin kendi deniz ve sahili var, ancak yüzmek yasak. Sadece çocuklar/köpekler/sörf gibi deniz sporları yapanlara izin verildiğine şahit olduk :) Yüzmek dışında güneşlenebilir, sahilde vakit geçirebilirsiniz. Tesisin etrafında kayalıklar ve ormanlar var, doğa yürüşüne çıkabilirsiniz. Tesiste kafe de mevcut. Özellikle İstanbul'da yaşayanlar için çok rahat erişimi olan doğal bir ortamı var.
Ergin
2022 May
istanbulda, 1-2 saat mesafede birçok organizasyonun düzenlendiği, fiyatları makul, market ve cafe mevcut, sahil kenarı, zipline, doğa yürüyüşü, orman yürüyüşü, atv gibi olanaklara yakın veya sahip, karavan yada çadır konaklama imkanı olan bir kamp alanı. Tuvaletleri çok temiz olmasa da kullanılabilir durumda fena değil, ağaç altı gölge alanlara çadır kurabilirsiniz, aileler için uygun, toplu taşıma ile gidilebilir.
Arzu Fatma
2022 May
İstanbul’da haftasonu gidilebilecek, ulaşımı kolay, sahili olan doğal bir kamp alanı. Aile ile tercih edilebilir.

Hava durumu

19°/16° C

Rain

Per (23.May)

19°/16° C

Clouds

Cum (24.May)

19°/16° C

Clouds

Cmt (25.May)

18°/15° C

Rain

Paz (26.May)

17°/15° C

Rain

Pzt (27.May)

Aktiviteler

Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Rahatlama
Kültür
Dalış
Balık Tutma
Tırmanış
Gezi
Voleybol

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Voleybol alanı

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet