Kilimli Sahil Kamp Plaj Alanı

Kilimli Sahil Kamp Plaj Alanı
3,70

instagram.com/agvakilimlibeachclup/

0530 600 5534

Bucaklı Köyü - Ağva/Şile/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

Eşsiz kayalıklara vuran büyüleyici dalgalarla unutulmaz bir kamp tatili yapmak için Kilimli Sahil Kamp Plaj alanını tercih edebilirsiniz. Yeşil yosunların renklendirdiği kayalıklar ardında çadır kampı yaparken yıl boyu biriktirdiğiniz stres ve sıkıntılardan da arınabileceksiniz. İstanbul’un Bucaklı/Şile ilçesinde bulunan Kilimli Sahil Kamp’a ulaşım için özel araç ve toplu taşımayı da tercih edebilirsiniz. Özel bir işletme tarafından faaliyetleri sürdürülen kamp alanına çift ya da aileler kabul ediliyor. Dolayısıyla konforlu bir çadır kampı yaparken aile sıcaklığını da hissedebiliyorsunuz. 

Kilimli Sahil Kamp’ın muhteşem bir plaj alanı bulunuyor. Plajda Şile’nin özgür dalgalarını seyrederken güneşlenmenin keyfini çıkartabiliyorsunuz. Aynı zamanda tesis tarafından özenle tasarlanmış plajda şezlong ve şemsiye gibi hizmetler de bulabilirsiniz. Kampçılar için her türlü alternatifin düşünüldüğü Kilimli Sahil Kamp’ta yeme-içme gibi temel ihtiyaçlarınız için de kapsamlı hizmetler veriliyor. Gün içerisinde açlığınızı gidermek için tost ve hamburger gibi basit ve hızlı yemekleri kafede bulabilirsiniz. Akşam vaktini lezzetli bir öğünle değerlendirmek isterseniz de işletmeye bağlı restoranda farklı lezzetler tadabilirsiniz. Deniz havasının hakkını vermek isterseniz de balık ve köfte gibi alternatifler de deneyebilirsiniz. Üstelik kardeş işletme olarak çalışan restoranda lezzetli bir sabah kahvaltısı da öğün olarak sunuluyor. Muhteşem bir manzara eşliğinde yapacağınız kahvaltı sayesinde günü oldukça değerli bir hâle getirebiliyorsunuz. Kilimli Sahil Kamp’ta gelişmiş hizmetlerin yanında geniş bir çadır kamp alanı da bulunuyor. Kamp bölgesine vardıktan sonra çadırınızı plaja, falezlere ya da kumsala atabiliyorsunuz. Muhteşem kayalıkların ardından çıkan burna ya da benzersiz bir manzaraya tanıklık edeceğiniz falez eteklerine çadırınızı kurabilirsiniz.

Kilimli Sahil Kamp’ta benzersiz bir manzaranın keyfini sürerken deneyebileceğiniz birçok aktivite de bulunuyor. Ailenizle birlikte bir çadır kampı kurarsanız bölgenin piknik alanında keyifli vakitler geçirmenizi tavsiye ederiz. Yürüyüş yapmayı ve doğayı keşfetmeyi sevenler için de Kilimli Sahil Kamp’ta alternatif bulunuyor. Restorandan batıya doğru uzanan yürüyüş yolunda yaklaşık 3 km’yi bulan keyifli bir trekking yapabilirsiniz. Aynı zamanda Şile’nin özgür denizinde yüzme ve dalışın da keyfini sürebilirsiniz. Duş, wc, restoran, büfe, şemsiye, şezlong ve mescid gibi her türlü hizmeti bulabileceğiniz Kilimli Sahil Park’ta kamp alanında 100 TL, aile kamp alanında ise 150 TL’ye kalabilirsiniz. Tesise araçla giriş için de 50 TL gibi makul bir ücret alınır. Kamp alanına doğru yola çıkmadan önce sorularınız için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)