Kestep Sanat ve Yaşam Kampı

Kestep Sanat ve Yaşam Kampı
4,60

facebook.com/armeskabak/

+905315522732

Patlangıç, 357. Sk. No:1, Fethiye/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Doğanın sessizliğinde dinlenirken sanat atölyeleriyle ruhunuzu tatmin edebileceğiniz bir kamp tatili için Kestep Sanat ve Yaşam Kampını tercih edebilirsiniz. Özel kamp işletmesi Muğla’nın Fethiye ilçesinde konumlanır. Şehir merkezine 125 km’lik bir mesafesi bulunan kamp alanına arzunuza göre toplu taşıma ya da özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda işletmenin kolay konumu ve geniş arazisi karavan konaklaması için de uygundur. Özgürlüğünüze düşkünseniz kamp alanına kendi çadırınızı getirebilirsiniz. Tatilde de konfor ve lükslerden vazgeçemezseniz de işletmenin özenle tasarlamış olduğu bungalov evlerinde konaklayabilirsiniz. 

Kestep Sanat ve Yaşam Kampında sanatsal düşüncenin keyfini sürerken birçok ihtiyacınızı da giderme fırsatı bulabilirsiniz. İşletmede günlük yeme-içme ihtiyacınızı karşılamak üzere restoran ve bar bulunur. Ancak yemeğinizi kendiniz yapmak isterseniz de işletmenin ortak alan kullanımına açmış olduğu mutfaktan faydalanabilirsiniz. İşletmede herhangi bir market bulunmadığı için ihtiyacınız olan besinleri temin ederek bölgeye gelmeniz gerekir. 

Özel kamp işletmesinde klasik otel konseptinin dışına çıkarken doğa ile baş başa kalacağınız vakitler bulabilirsiniz. Bu vakitler değerli hâle getirmek isterseniz de fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Doğanın derinliklerinde konumlanan kamp alanını keşfedeceğiniz bir trekking planlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bisiklet sürüşü yapabilir ya da olta balıkçılığını deneme fırsatı bulabilirsiniz. Bölgeyi keşfetmek isterseniz de şehir merkezi ya da doğanın derinliklerine macera dolu bir gezi planlayabilirsiniz. İşletmenin fiyat politikası döneme göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle güncel fiyat politikası için gitmeden önce işletme ile iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Gezi
Rahatlama
Balık Tutma

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş