Kerpe Gebeş Camping

Kerpe Gebeş Camping
3,20

instagram.com/kerpecamping/

+90 (543) 370 6552

Kıncıllı, Kandıra/Kocaeli

Özel işletme


Hakkında

Kocaeli’nin Kandıra bölgesinde doğada izole bir kamp tatilinin keyfini Kerpe Gebeş Camping tesisinde çıkarabilirsiniz. Kandıra Kıncıllı bölgesinde hizmet veren tesiste hem ulaşım lokasyonu kolaylığı hem de eşsiz doğa armağanları sayesinde hayal ettiğiniz konfora ulaşabilirsiniz. Kerpe Gebeş Camping’in bir tarafında büyüleyici güzelliğiyle deniz bulunurken diğer tarafını yemyeşil bir doğa örüntüsü çevreliyor. Bu sayede yılın birikmiş stres ve sıkıntılarını doğanın eşsiz armağanlarıyla geri planda bırakabiliyorsunuz. Kerpe Gebeş Camping’in İstanbul’a 1 saat 50 dakika, Sakarya’ya 55 dakika ve İzmit şehir merkezine yaklaşık 52 dakikalık mesafesi bulunuyor. Bu sayede özel araçla yola çıktığınızda tesise kolay bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. Üstelik günübirlik gezi ve kamp yapabileceğiniz tesiste özel aracı bırakabileceğiniz elverişli noktalar da bulunuyor.

Kerpe Gebeş Camping tesisinde masmavi bir denizin yanı başında çadır kurabilirsiniz. Üstelik sıralanmış ağaçların altında çadırınızı kurarken iyileştirici bir atmosferi de keşfedebilirsiniz. Kerpe Gebeş Camping tesisinde günlük ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılamak adına bulaşık yıkama alanı, wc, duş ve ortak kullanım buzdolabı gibi olanaklarla buluşabilirsiniz. Ayrıca mangalınızın ayaklı olması şartıyla doğaya zarar vermeyecek şekilde mangal yakabilirsiniz. Ayrıca semaverle gelerek doğayla baş başa samimi anılar biriktirebilirsiniz. Kerpe Gebeş Camping tesisinin büyük ağaç olanakları sayesinde gölgelik alanları oldukça fazlalıkta. Bu sayede çadırınızı gölgelik bir alana kurarak eşsiz doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kerpe Gebeş Camping tesisinde hem aile hem de gençlerin keyifli vakit geçirebileceği aktivite olanakları bulunuyor. Dilerseniz belirli aralıklarla düzenlenen bisiklet turlarına katılabilirsiniz. Ayrıca tesisin voleybol alanında sevdiklerinizle kıymetli anılar biriktirebilirsiniz. Yaz aktivitelerine vakit ayırmak için de tesisin denize sıfır noktasını bir avantaj bilerek yüzme, dalış ve olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Kerpe Gebeş Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

18°/13° C

Clear

Pzt (22.Nis)

20°/17° C

Clouds

Sal (23.Nis)

22°/19° C

Clouds

Çar (24.Nis)

20°/15° C

Rain

Per (25.Nis)

17°/13° C

Clear

Cum (26.Nis)

17°/12° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Voleybol alanı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş