Kekova Camping

Kekova Camping
4,40

facebook.com/kekovacamp/

0 532 051 94 31

Kaleüçağız, Demre/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Kekova bölgesinde doğanın sesini dinleyebileceğiniz konforlu bir konaklama imkânı için Kekova Camping’e gidebilirsiniz. Antalya’nın Demre ilçesi ve Kaleüçağız bölgesinde hizmet veren tesis, doğa içerisinde vadettiği imkânlar sayesinde yaz sezonu boyunca sık sık tercih ediliyor. Antalya şehir merkezine 197 kilometre yani yaklaşık 3 saat 15 dakikalık sürüş mesafesi bulunan tesisin Demre ilçe merkezine ise 50 km yani 1 saati bulacak bir uzaklığı mevcut. Tesisin elverişli konumu sayesinde de ulaşım hem özel araç hem de toplu taşıma eşliğinde kolayca sağlanabiliyor. Kekova Camping’e gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olursa ilk önce Antalya Otogarı’na gelmeniz gerekiyor. Ardından direkt Kekova araçlarına binerek kolayca tesise ulaşabilirsiniz. Özel araçla yola çıktığınızda ise Demre-Kaş yolunu takip ederek Kekova tabelalarına doğru yönelebilirsiniz. Bu sayede Kekova Camping’e farklı ulaşım alternatifleriyle kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Antalya Demre’nin saklı cenneti Kekova Camping’te tercih edebileceğiniz çeşitli konaklama imkânları bulunuyor. Bunun için tesiste öncelikle çadırda kalabilirsiniz. Kendi çadırınız olmadığı durumlarda ise tesisten belirli bir ücret karşılığında çadır kiralama yapabilirsiniz. Tesise kendi karavanınızla geliyorsanız özel ayrılmış park alanlarından faydalanabilirsiniz. Son olarak otel konforunu kamp tatilinde de hissedebileceğiniz bir konaklama türü için bungalov evleri kiralayabilirsiniz. Kekova Camping’te size en uygun konaklama türünü seçtikten sonra kapsamlı hizmet olanaklarını da güvenle değerlendirebilirsiniz. Tesiste sıcak su, buzdolabı, duş, tuvalet, internet, otopark, masa-sandalye, elektrik, kafe ve restoran hizmetlerini bulabilirsiniz. Ayrıca kontrollü olmak şartıyla tesisin ateş yakma alanından da faydalanabilirsiniz.

Kekova Camping’in hem yeşil hem de maviliklere yakın konumu sayesinde çeşitli aktivitelere vakit ayırma şansınız bulunuyor. Dolayısıyla tesiste kalırken kısa bir sürüş süresi sonunda deniz kenarına giderek yüzme ve dalış aktivitelerine vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca sahil bölgesinde bulunan Kekova turlarına katılarak çevrede cenneti andıran pek çok toprağı ziyaret edebilirsiniz. Doğa oksijeninin tadını çıkarmak istediğinizde ise trekking yapabilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Kekova Camping’e doğru yola çıkmadan önce soru işaretlerinizi gidermek için önceden iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş