Kedi Camping

Kedi Camping
5,00

kedicamping.com/

0 536 586 94 07

Adrasan, Deniz Cd. 114 sk D:No:86, Kumluca/Antalya

hello@kedicamping.com

Özel işletme


Hakkında

Popüler bir tatil rotası olarak Adrasan’da doğayı keşfetmek için Kedi Camping’i ziyaret edebilirsiniz. Yemyeşil ağaçların uzandığı huzurlu Akdeniz sularında yer alan kamp tesisi, yıl boyunca biriken stresi atmanız için gerekli tatil ortamını vadediyor. Dolayısıyla kamp yaptığınız süre boyunca kendinizi oldukça dinç hissedebiliyorsunuz. Kedi Camping’in kampçılara sunmuş olduğu avantajların başında ulaşım konusu geliyor. Kamp alanına arzunuza göre toplu taşıma ve özel araçlarla kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bunun için Antalya Terminalinden hareket eden Adrasan-Kumluca araçlarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kendi özel aracınızla tesise gelerek konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Adrasan’ın küçük cenneti Kedi Camping’te arzuladığınız pek çok konaklama alternatifini bulabilirsiniz. Doğada özgür bir kampçılık deneyimi için kendi çadırınızı gölgelik alanlara kurabilirsiniz. Çadırınız bulunmadığı durumlarda da tesisin misafirler için özel tahsis ettiği çadırları kiralayabilirsiniz. Tercihiniz karavandan yana olursa da kendi karavanınızla gelerek tesisin park alanından faydalanabilirsiniz. Kedi Camping’te misafirler için özel olarak kapsamlı bir mutfak alanı hazırlanmış. Mutfakta buzdolabı, ocak ve çeşitli mutfak malzemelerinin tümünü bulabilirsiniz. Yemeği hazır olarak temin etmek isterseniz de tesis kafesinden gözleme, tost, hamburger, köfte ya da tavuk gibi yiyecek alternatiflerini satın alabilirsiniz. Ayrıca tesisin sebze bahçesinde yetişen organik ürünlerle hazırlanmış kahvaltı seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Kedi Camping’te kampçıların tatil boyunca konforlu hissedebilmesi için ücretsiz çamaşır makinesi imkânı da sunuluyor.

Kedi Camping, Adrasan Halk Plajı’na yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Dolayısıyla gün içerisinde yüzme, dalış, tekne turu, olta balıkçılığı ve türevi yaz aktivitelerini yapmak için kısa sürede deniz kenarına inebiliyorsunuz. Kamp tesisi içerisinde vakit geçirmek için de belirli alanlarda kamp ateşi yakabilir ya da sevdiklerinizle keyifli bir mangalı deneyebilirsiniz. Kedi Camping’e evcil hayvan kabul ediliyor ancak yola çıkmadan önce konu hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Aynı şekilde tesise gelmeden önce konaklama imkânları ve hizmetler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş