Kayserkaya Camping

Kayserkaya Camping
4,10

kayserkaya.net/camping.html

0 535 766 76 32

Şirince, Selçuk/İzmir

kayserkayaevleri@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Doğanın içerisinde huzur bulurken konforlu imkânlarla buluşabileceğiniz kamp rotalarından biri de Kayserkaya Camping. İzmir’in Selçuk ilçesi ve Şirince bölgesinde bulunan tesiste aileniz ve sevdiklerinizle birlikte eğlenceli kamp anıları biriktirebilirsiniz. Nesin Matematik Koyu yanında bulunan Kayserkaya Camping tesisinde kalırken meşhur Şirince merkezine 1 km’lik çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Bu sayede günlük rutinlerinize keyifli bir şehir gezisini de dahil edebilirsiniz. “Huzurun doruk noktası” temasıyla hizmet veren Kayserkaya Camping tesisinin İstanbul’a 5 saat 23 dakika, Muğla’ya 2 saat 20 dakika ve İzmir şehir merkezine yaklaşık 1 saat 6 dakikalık bir ulaşım süresi bulunuyor. Ulaşımın özel araçlarla sağlandığı özel kamp tesisine Şirince bölgesinden Şirince Köyü Yolu’nu kullanarak çok kısa bir sürede varabilirsiniz. Buna ek olarak özel araçla tesis sınırları içerisine girdikten sonra misafirler için tahsis edilen otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Kayserkaya Camping tesisinde kampçıların konforlu şartlarla buluşabilmesi için pek çok olanak sunuluyor. Bu sayede tesiste hem özgür bir kamp tecrübesi edinip hem de ev konforunu aratmayacak tatil tercihlerinde bulunabiliyorsunuz. Kayserkaya Camping tesisinde öncelikle Şirince’yi büyüleyici bir manzarayla gören Kayserkaya Dağ Evleri’nde konaklayabilirsiniz. Çam ormanları içerisine kurulmuş manzaralı dağ evlerinde kalırken ağustos böceklerinin ahengiyle kendinizi huzurun doruk noktasında bulabilirsiniz. Kamp tesisinde tasarlanan özel odalar “Ladin, Melisa ve Cumbalı” olarak sıralanıyor. 2 ve artı bir kişinin konaklayabileceği farklı büyüklüklerle tasarlanmış özel dağ evlerinde mutfak, oturma alanı, tv bağlantısı, klima, mini buzdolabı, wc ve duş gibi pek çok hizmetle buluşabilirsiniz. Kamp tesisinde bir diğer konaklama alternatifi de çadır oluyor. Tesiste özel ayrılmış alanlara kendi çadırınızı kurabileceğiniz gibi misafirler için tahsis edilmiş çadırları da kiralayabilirsiniz. Ayrıca kişi başı kahvaltı dahil ya da hariç seçeneklerinden faydalanarak size en uygun kamp tercihini yapabilirsiniz. Kayserkaya Camping tesisinde kendi yemeğinizi pişirebilir ya da işletmede hazırlanan birbirinden lezzetli yemekleri tadabilirsiniz.

Kampçıları konforlu olanaklarla buluşturan Kayserkaya Camping tesisinde doğayla bütünleşeceğiniz pek çok aktiviteye imza atabilirsiniz. Öncelikle sevdiklerinizle birlikte ateş başında keyifli kamp anıları biriktirebilirsiniz. Ayrıca at safari, organizasyon, zeytinyağı yapımı, oryantiring, arıcılık, barbekü partisi ve doğa yürüyüşü etkinliklerine katılabilirsiniz. Tesisin sağlamış olduğu çeşitli aktivite imkânlarının yanı sıra yaz sıcağında serinlemek için açık havuzda vakit geçirebilirsiniz. Yemyeşil ağaçların ortasına kurulmuş yüzme havuzunda eğlenceli kamp anıları biriktirme şansınız bulunuyor. İçerisinde konforlu ve keyifli çeşitli hizmetler bulabileceğiniz Kayserkaya Camping tesisine gitmeden önce bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

At Binme
Bisiklet
Kültür
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş