Kaynaklar Kamp Alanı

Kaynaklar Kamp Alanı
4,60

--

--

Kaynaklar/Buca/İzmir


Hakkında

Doğa ile baş başa kalırken adrenalin dolu aktivitelerin keyfini çıkartabileceğiniz bir kamp alanı arıyorsanız Kaynaklar tam olarak size göre. Kaynaklar Köyü kamp alanı İzmir’in Buca beldesinde yer alır. Ücretsiz kamp alanında doğanın derinliklerini gözlemleyebileceğiniz, huzur dolu bir kamp tatiline imza atabilirsiniz. Aynı zamanda kamp alanı dağ tırmanışı için sporcuların uğrak noktası hâline gelmiştir. Bölgenin kaya zenginliği 200’ün üzerinde farklı zorluklarda rotalara ev sahipliği yapar. Tırmanış aktivitesine yönelik bir ilginiz var ise bölgede mutlaka dağ sporlarını denemelisiniz.

Ücretsiz kamp bölgesi köye yaklaşık 15 dakikalık kısa bir mesafede bulunur. Bölgenin ulaşım imkânı sayesinde toplu taşıma ya da özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araç ile geliyorsanız bisiklet de getirmenizi öneririz. Aynı zamanda Kaynaklar kamp alanı çevresinde herhangi bir özel işletme bulunmaz. Bu nedenle yeme-içme gibi türlü ihtiyaçlarınızı kendi imkânlarınız ile karşılamanız gerekebilir. Bölgenin sunmuş olduğu kaynaklar ve doğa ile iç içe konumu sayesinde profesyonel bir kamp deneyimi elde edebilirsiniz.

Kaynaklar kamp alanı profesyonel tecrübelerin yanı sıra adrenalin dolu birçok aktiviteye de ev sahipliği yapar. Bölgede huzurlu bir kamp yaparken dağ tırmanışlarını deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda doğanın derinliklerine uzanan rotalarda bir trekking keyfini sürebilirsiniz. Huzur bulduğunuz kamp bölgesinde kitabınızı okurken muhteşem bir oksijen ile kendinizi iyi hissedebileceksiniz. Bölgede işletme bulunmadığı için gitmeden önce yol üzerinde tüm eksikleri gidermenizi öneririz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

35°/25° C

Clear

Pzt (15.Tem)

36°/27° C

Clouds

Sal (16.Tem)

38°/28° C

Clear

Çar (17.Tem)

39°/29° C

Clear

Per (18.Tem)

41°/28° C

Clear

Cum (19.Tem)

Aktiviteler

Tırmanış
Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Ağaçlık alan