Kayıp Ada Kamp Alanı

Kayıp Ada Kamp Alanı
3,10

--

--

Balibey Şile/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

Şile’nin muhteşem bir koyunda unutulmaz kamp tatili yapmak isterseniz rotaya Kayıp Ada’yı ekleyebilirsiniz. Şile il merkezine yaklaşık 84 km mesafede bulunan Kayıp Ada kamp alanında deniz havasını doyasıya keşfederken sessizliğin keyfini çıkartabilirsiniz. Bölgeye giden yolların biraz bozuk olması ulaşımda birtakım problemlere neden olabilir. Kayıp Ada’nın ulaşım problemi bölgenin olabildiğince sakin ve gürültüden uzak olmasını da sağlıyor. Kamp alanına doğru yola çıkarken zemini yüksek araçları tercih etmenizi ve dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Kayıp Ada’nın Şile denizine yakınlığı tercih edilme sebeplerinden bir tanesi. Bölgede konforlu bir çadır konaklaması yaparken yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Özel bir işletme tarafından çalışmaları sürdürülen Kayıp Ada kamp alanında yaklaşık 40 TL’lik bir ücret karşılığı çadırla konaklayabilirsiniz. Üstelik bölgede konaklarken işletmenin sunmuş olduğu wc, duş, büfe, kahvaltı servisi, şemsiye, plaj, şezlong, otopark, ateş alanı ve soyunma kabini gibi hizmet imkânlarından faydalanabilirsiniz. Konaklama süresi boyunca bir ihtiyacınız olduğunda da tesisin büfesini kullanabilirsiniz. Üstelik kontrollü ateşin yakılabildiği Kayıp Ada kamp alanında mangal ya da çevresinde keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir kamp ateşi yakabilirsiniz. 

Kayıp Ada’da doğayı keşfederken birbirinden değerli anılar biriktireceğiniz günler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bu günlere eğlence dozu yüksek aktiviteleri de dâhil edebilirsiniz. Denize yakın konumda bulunan kamp alanında özgürce yüzmenin keyfini çıkartırken dalış da yapabilirsiniz. Aynı zamanda doğanın mucizelerini keşfedeceğiniz bir gezi ya da trekking de deneyebilirsiniz. Fiziksel aktivitelerin yanı sıra içsel bir yolculuğa çıkmak isterseniz de yoga yapabilirsiniz ya da sevdiğiniz bir kitabı okuyabilirsiniz. Kayıp Ada kamp alanına doğru yola çıkmadan önce yolların zorlu olduğunu göz önünde bulundurmalı ve dikkatli davranmalısınız. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş